AMD ekran kartıyla monitörün sanal çözünürlüğünü arttırma

enes.ocakci

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 1080p bir monitöre sahibim. Oynadığım oyunda 800x600 çözünürlükte 1'den fazla hesap açıyorum. Bu hesapların hepsini ekranda görebilmek için monitörün çözünürlüğünü arttırmamın bir yolu var mı? İnternetten araştırdım ama bulamadım. Ekran kartım AMD. NVIDIA ekran kartına sahip arkadaşım bunu yapıyor. Monitörü 2K ve 4K'ya sanal olarak çevirdi. Görüntü kalitesi düşse de benim için önemli değil. Yardımcı olursanız sevinirim.

Amd Radeon Software altından sağ üstteki ayarlar simgesine tıklayın ardından yukarıda beliren sekmelerden ekran sekmesini seçin, görüntü seçenekleri başlığı altında "Virtual Super Resolution" ayarını aktif ettikten sonra Windows'un görüntü ayarlarından 4K ya kadar sanal çözünürlük seçebilirsiniz.

AMD Radeon Software altından sağ üstteki ayarlar simgesine tıklayın ardından yukarıda beliren sekmelerden ekran sekmesini seçin, görüntü seçenekleri başlığı altında "Virtual Super Resolution" ayarını aktif ettikten sonra Windows'un görüntü ayarlarından 4K ya kadar sanal çözünürlük seçebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı