AMD ekran kartları kısa ömürlü mü? 6650 XT ekran kartlı sistem satın alınır mı?

Sayın Technopat üyeleri müsaadeniz ile bir şey daha sormak istiyorum PowerColor markalı almayı düşünüyorum ekran kartını sizce PowerColor markasında soğutma konusunda sorun yaşar mıyım iyi bir marka mı sizce?

Hangi modeli düşündüğüne bağlı. Ürünlere marka yerine model bazında yorum yapılır.

Sizce iyi mi?

PowerColor markalar çok bilindik değildi ama son zamanlarda bayağı tanındı özelikle F/P ürünü olarak soğutmada hiç sorun yok YouTube'dan videolarına bakabilirsin yanibu ekran kartı alınabilir ama tabii daha kaliteli bir marka istiyorsan ASUS ROG STRIX bayağı iyi ama PowerColor da ondan aşağı kalır yanı yok eğer çok fazla fiyat farkı varsa PowerColor almanı tavsiye ederim.

PowerColor markalar çok bilindik değildi ama son zamanlarda bayağı tanındı özelikle F/P ürünü olarak soğutmada hiç sorun yok YouTube'dan videolarına bakabilirsin yanibu ekran kartı alınabilir ama tabii daha kaliteli bir marka istiyorsan ASUS ROG STRIX bayağı iyi ama PowerColor da ondan aşağı kalır yanı yok eğer çok fazla fiyat farkı varsa PowerColor almanı tavsiye ederim.

AMD almayı düşünüyordum o zamanlar vazgeçtim NVIDIA ve Intel tarafına yönelerek yeni bir bilgisayar satın aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı