AMD FidelityFX GTX 950M'de de çalışır mı?

NC812

Hectopat
FideltyFX teklonojisinden GTX 950M ekran kartına sahip laptopumla da yararlanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın ama adam AMD'nin teknolojisini sormuş size? GTX diye NVIDIA'dan bahsetmişsiniz. FidelityFX AMD'nin ismi bile lazım olmayan NVIDIA'ya karsılık olarak RTX gibi karşılık vermesidir.

:D Ben mi yanlış okudum? Orada FidelityFX'den bahsediyor ve FidelityFX GTX 1000 serisi üstünü destekliyor arkadaşın ekran kartı GTX 950M.

:D ben mi yanlış okudum? Orada FidelityFX'den bahsediyor ve FidelityFX GTX 1000 serisi üstünü destekliyor arkadaşın ekran kartı GTX 950M.

Ben de bir şey demedim ki. Sadece bilgilendirme yaptım.
:D ben mi yanlış okudum? Orada FidelityFX'den bahsediyor ve FidelityFX GTX 1000 serisi üstünü destekliyor arkadaşın ekran kartı GTX 950M.

Tamama özür dilerim ben yanlış anlaşıldım. Monitör büyük olunca hızlıca okumuştum tekrardan özür dilerim.

Hocam ben arkadaşa GTX 1000 serisi üstünü destekliyor ekran kartınız desteklemiyor dedim.
Siz ise FidelityFX nedir onu açıklamışsınız. Konuyu bilmiyormuşuz gibi mi duruyor?

Size bir şey mi dedim ben kardeşim niye atarlanıyon. Ben yazımda bu forumda diye başladım. Size niyetle bir şey demedim. Bu sefer siz düzgün okuyamadınız galiba.

Geri
Yukarı