AMD FPS sınırını arttırma

monsterback

Hectopat
Daha fazla  
Ben BDO oynuyorum ve oyunda maksimum 60 FPS alabiliyorum ancak oyunda yapacağım bir işlem gereği yüksek FPS almam lazım. Bu limiti Nvidia Denetim Masası'nda dikey ya da düşey senkronizasyonu hızlı yaparak çözebiliyorlar ancak benim kartım AMD.
Bunu nasıl yaparım? AMD'de bu ayarın karşılığını bulamadım, kare hızı hedef kontrolü var. Bunu 30-300 arası seçebiliyorum. 120 vs. yaptım değişmedi hiçbir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet geliştirilmiş senkronizasyon olması gerek. Bu şekilde sorununu çözenler olmuş.
Maalesef buda işe yaramadı :/
Son olarak DDU yazılımı ile ekran kartı sürücüsünü kaldır.
DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi
Sonra sürücüyü tekrar kur. Ayarlarını kurcalamadan oyuna gir.

Eğer bir düzelme olmazsa Black Desert Online destek sistemi ile iletişime geçmeni öneririm.
[Black Desert] Müşteri Hizmetleri- PEARLABYSS
Çok teşekkürler DDU ile kaldırıp kurunca düzeldi<3
Fps limit tekrar başladı :/ ayarlarda da hiç bir şey değiştirmedim halbuki

Son düzenleme:
Konuyu hortlayım, 74 sabit alıyorum aynı oyunda.. diğer oyunlarda denemedim gerçi. full efekt modunda da 74 optimizasyon modunda 74. bi çözemedim
Dostum yeni sistem topladım aynı sorunu yaşıyorum ne yapsam çözemedim delirmek üzereyim sorunu çözdünüz mü ?
Sonrasında çözebildin mi aynı sorun bende de var ne yapsam olmuyor.
Dostum hortlatıyorum ama güncel sorun bendede var tüm ayarları kapatıyorum fakat fps sabitleniyor! çözdünmü

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı