AMD FreeSync ve monitör Hz'si

@Ahmet Alperen Küçüker Eğer ms için alacaksanız attığımı almayın. 1ms aktif etmek için VRB modunu aktifleştirmelisiniz ve o mod stabiliteyi bayağı bir bozuyor.

Ama 75Hz'de ms'leri bu kadar fark edeceğinizi hiç sanmıyorum. 144Hz olsaydı evet ghosting vs. olabilirdi ama 75Hz'de bunların farkını anlamak güç. Anlasanız da aradaki devasa renk kalitesi kadar anlamazsınız kesinlikle.

Bence daha iyi renk kalitesine sahip olduğundan Acer alın.

@Ahmet Alperen Küçüker Eğer ms için alacaksanız attığımı almayın. 1ms aktif etmek için VRB modunu aktifleştirmelisiniz ve o mod stabiliteyi bayağı bir bozuyor.

Ama 75Hz'de ms'leri bu kadar fark edeceğinizi hiç sanmıyorum. 144Hz olsaydı evet ghosting vs. olabilirdi ama 75Hz'de bunların farkını anlamak güç. Anlasanız da aradaki devasa renk kalitesi kadar anlamazsınız kesinlikle.

Bence daha iyi renk kalitesine sahip olduğundan Acer alın.
çok geç sipariş verdim

@Ahmet Alperen Küçüker fotoğraflardan belli olmasa da herhangi bir mağazada TN ile IPS arasındaki farkı görünce yeniden neşlenirsiniz :)

Hayırlı olsun. Yine de çok pişmansanız iptal edebilirsiniz.
valla kral yıllarca 1.5 milyarlık laptop ekranından oynadım 1ms veya 10 ms farkedeceğimi sanmıyorum ips ekranı kullanmak için heyecanlıyım :))

Yeni konular

Geri
Yukarı