AMD fTPM fix patch ne zaman yayınlanır?

Hayır şu an AGESA güncellemesi gelmedi anakart imzamda bulunuyor.
Asus da henüz B450 anakartlara yayınlamamış Agesa 1.2.0.7 yi. Mayısın sonuna doğru yayınlanır tahminen.
Zaten markaların BIOS sürümlerini yayınlama sırası çok saçma. 300 serisini yayınlıyorlar X570 e yayınlamıyorlar arkadaş.

Hayır şu an AGESA güncellemesi gelmedi anakart imzamda bulunuyor.
arkadaşın kastettiği gelen 1.2.0.7 amd yayınlıyor ancak her anakart firması bunu alıp model model modluyor yani anakartına uyumlu hale getiriyor stabilite ve testler v.s uzun sürüyor.

sizin anakartın sitesinde baktım bios bölümüne henüz beta v.s de yayınlama olmamış

bende ise beta görünüyor 2. beta ilki 1.2.0.6b. sonuncusu PI 1.2.0.7

kesin geleceğini düşünüyorum belki benim ki eski diye olabilir.

Arkadaşın kastettiği gelen 1.2.0.7 AMD yayınlıyor ancak her anakart firması bunu alıp model model modluyor yani anakartına uyumlu hale getiriyor stabilite ve testler vs uzun sürüyor.

Sizin anakartın sitesinde baktım BIOS bölümüne henüz beta vs de yayınlama olmamış.

Bende ise beta görünüyor 2. beta ilki 1.2.0.6b. Sonuncusu Pi 1.2.0.7

Kesin geleceğini düşünüyorum belki benimki eski diye olabilir.

Evet genelde BIOS ilk düşük modellerden başlatılıyor B350M gibi sonradan 450 550 modellere getiriliyor, ama bu bayağı uzun sürdü AMD'den daha hızlı reaksiyon göstermesini beklerdim.

Evet genelde BIOS ilk düşük modellerden başlatılıyor B350M gibi sonradan 450 550 modellere getiriliyor, ama bu bayağı uzun sürdü AMD'den daha hızlı reaksiyon göstermesini beklerdim.

Şöyle bir durum var bana göre sorun AMD de değil

Böyle saçma sapan şeyleri direten Microsoft da. Böyle bir şeyi zora koşmasalar bugün böyle şeyler ile uğraşmak zorunda kalmayacaktı kimse.

Yeni konular

Geri
Yukarı