AMD Fusion APU E-350 ile Visual Studio, Photoshop CS5 ve CoD MW3 çalışır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Elimde Asus marka bir bilgisayar var. Bendeki sürümünde 2 GB RAM, 320 GB HDD, HD6320 ekran kartı ve AMD Fusion APU E-350 1.6 GHz işlemci var. Ben bu PC için 4 GB RAM daha alıp sistemi de 64-bit Ultimate yapsam nasıl bir performans alırım? Yani performans istediğim programlar Visual Studio, Photoshop CS5 ve CoD MW3 gibi uygulamalar. Önerin hangi işletim sistemi ve hangi bit tavsiyesi olur? Şu anda sistem Starter.

Anlayamadığım nokta şu, Photoshop kullanacağım diyorsun, VB ile programlama yapacağım diyorsun, üstüne bir de Call of Duty: Modern Warfare 3 oynayacağım diyorsun ama nedense gidip bunun için bir HTPC satın alıyorsun. 4 GB RAM o sistemi adam etmez. E-350, düşük güç tüketimi ve DirectX 11 destekli dâhili GPU’su ile çok sevdiğim bir işlemci ama her işlemcinin bir kullanım alanı var. Bu işlemcinin kullanım alanı da hafif oyunlar ve Full HD video oynatma. Yani senin aklındaki mükemmel bilgisayarı güçlendirebilecek bir işlemci değil. Bu iş için FX serisi var. Suçu işletim sisteminde değil, kendinde bulabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı