AMD fx 4130 oyun performansı

• Konuyu başlatan hayrettinsoke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malsef ben vatandan alışveriş yapamıyorum çünkü kapıda ödeme seçeneği yok.

Ya Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz. Yok ram Mhz yetersizmiş yok işlemci darboğaz ediyormuş. Fx 4100 Gtx 760'a bile dar boğaz yapmaz. Ram'in hızıda yeterli. Bilmeden konuşmayın kendinizi rezil etmekten başka birşey değil. 7850 Crysis 3'ü orta ayarlarda rahat oynatacak bir kart. Büyük ihtimalle sürücü veya oyun güncellemesi ile ilgili bir sıkıntı var.

Ya Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz. Yok ram Mhz yetersizmiş yok işlemci darboğaz ediyormuş. Fx 4100 Gtx 760'a bile dar boğaz yapmaz. Ram'in hızıda yeterli. Bilmeden konuşmayın kendinizi rezil etmekten başka birşey değil. 7850 Crysis 3'ü orta ayarlarda rahat oynatacak bir kart. Büyük ihtimalle sürücü veya oyun güncellemesi ile ilgili bir sıkıntı var.

Orta ayarda 1920x1080 mi?

- - - Güncellendi - - -

bnm gtx 770 alacak kadar bünyem yok malesef arkadaşlar.Ama işlemciyi değiştirebilirim.İnternetten baktım çok pahalı bir işlemci değil 8350

Kapıda ödeme seçeneği olan, en ucuz burası.
http://www.eksenbilgisayar.com/urun/amd-fx-series-8350-black-edition-40ghz-soket-am3-islemci.aspx

Teslimatta ödeme (Kapıda ödeme) 461 tl.

Hayır Full hd çözünürlüğü kastedmedim. Ayarları orta seviyeye aldıktan sonra oynanabilen bir çözünürlükte oynayabilir.

Arkadaşlar crysis 3 blackcbox sürümü bundan kaynaklanabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı