Satıldı AMD FX 6100 sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim fiyatı azaltmazsan aklı olan birisinin alacağını sanmam. Bu arada kasa için birkaç sorunu var demişsin sonra da sistem için problemi yok demişsin.

Kardeşim fiyatı azaltmazsan aklı olan birisinin alacağını sanmam. Bu arada kasa için birkaç sorunu var demişsin sonra da sistem için problemi yok demişsin.

Kasada fiziksel olarak sorun var sistem ile kasayı karıştıracak kadar zekisen fiyatına karışamazsın

Biz burda insanlar nasıl daha az para vererek daha fazla performans almalarını sağlamaya çalışıyoruz ve sen de gelip kasa ile sistemi karıştıracak kadar zekisen diyorsun...

Biz burda insanlar nasıl daha az para vererek daha fazla performans almalarını sağlamaya çalışıyoruz ve sen de gelip kasa ile sistemi karıştıracak kadar zekisen diyorsun...

Fiyata bir sorun olduğunu düşünmüyorum 6 çekirdekli işlemcili sistem için fiyat ideal 2. El piyasasını takip etmenizi tavsiye ediyorum

Fiyata bir sorun olduğunu düşünmüyorum 6 çekirdekli işlemcili sistem için fiyat ideal 2. El piyasasını takip etmenizi tavsiye ediyorum
Saçma tavırlarından kurtulman lazım. Kurtulamıyorsan yontman lazım kendini.
Bu alaycı tavırla ürün satamazsın.

Saçma tavırlarından kurtulman lazım. Kurtulamıyorsan yontman lazım kendini.
Bu alaycı tavırla ürün satamazsın.

Kimseye zorla ürün satmıyorum boş yorum yapanlara karşı çıkınca kötü oluyoruz .

Boş yorum yapmıyoruz. Senin ürünü satmanda ve satıcının kalite fiyatında ürün almasını sağlıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı