AMD FX 6200 ve R7 265 darboğaz olur mu?

6100 kullandım. Ayarını düzgün yaptıktan sonra her oyunu oynarsın. Cs de bir problem olmaz. Lakin 1500 TL fazla. 2 bileşen için.

O zaman gayet güzel. İşini bilenin işini görebilecek güzel, mütevazi bir makine.
Ayarları yaptıktan sonra sıkıntı olmaz denildi. Sizde işini bilen için güzel dediniz. Ayarlar konusunda yardımcı olabilir misiniz ya da daha verimli nasıl kullanabileceğim hakkında. Tam sistem:
Msi 970 gaming motherboard
8 Gb DDR3 1600 MHz Kingston RAM
Fx- 6200 six core işlemci
R7- 265 ekran kartı
Cooler Master 600w PSU
120 GB hi- level SSD
750 GB WD Black depolama

Ucuza güzel bir sistem.Neredeyse tüm oyunlarda darboğaz olmaz ama işlemci ağırlık çalışan oyunlarda grafik ayarlarını yükseltmek darboğaz olabilir.(Örneğin CS:GO işlemci ağırlıklı bir oyun)

Ucuza güzel bir sistem.Neredeyse tüm oyunlarda darboğaz olmaz ama işlemci ağırlık çalışan oyunlarda grafik ayarlarını yükseltmek darboğaz olabilir.(Örneğin CS:GO işlemci ağırlıklı bir oyun)
Fps de dalgalanma oluyor her şeyi en yüksek yaptığımda sabit fps aliyorum ama düşük yaptığımda ekranım 75 Hz olduğu için bir şey anlamıyorum. 90 in altına düşmüyor. Arada 160 falan görüyor. Ayarları yükselttiğimde FPS daha sabit oluyor. Şuan hiç bir sıkıntı yok gayet güzel oynuyorun orta grafiklere alıp yüksek çözünürlük yaptım. Biraz işlemciden yük kalktı. İşlemci öneriniz var mı yoksa devam edeyim mi böyle. 1 yıl kadar kullanacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı