AMD Fx 6300 Overclock bilgisi

O soğutucu dan bende var ebatları biraz büyük o yüzden kasamin kapağı suan açık sıkıntı olurmu senin için bilmem ama ben pc tehtid altinda hissediyorum hyper 212 evo biraz daha ufak suan testleri bulamadım ama daha performansli diye görmüştüm.

Everest bileşen önermiyoruz.
Neden ?

4 ghz çok rahat olur .
4.1'e kadar voltajsız rahat çıkıyor ondan sonra yavaş yavaş voltaj vererek çıkarırsın. 4.5 4.6 deneyebilirsin.
Volt vererek 4.4'e çıkarabilirsin.
Voltaj işlerinde biraz sıkıntı çıkıyormuş diye duydum çok çok az vermek gerekiyormuş o yüzden voltaj ile oynamadan bile 4.1'e çıkmam benim için çok iyi olacaktır sağolun.

Çünkü Çinde üretilen no name ürünlere isim basıp satıyorlar, ayrıca çok kalitesiz, zalman z3 alıp arkanıza yaslanın derim. Recep abide everest ve frisby önermiyor ve hiçbir videosunda kullandığını göremezsin.

O soğutucu dan bende var ebatları biraz büyük o yüzden kasamin kapağı suan açık sıkıntı olurmu senin için bilmem ama ben pc tehtid altinda hissediyorum hyper 212 evo biraz daha ufak suan testleri bulamadım ama daha performansli diye görmüştüm.
Attığım zaten 212 evo değil mi ?

Çünkü Çinde üretilen no name ürünlere isim basıp satıyorlar, ayrıca çok kalitesiz, zalman z3 alıp arkanıza yaslanın derim. Recep abide everest ve frisby önermiyor ve hiçbir videosunda kullandığını göremezsin.
Önerdiğiniz soğutucuyu vatan bilgisayarda göremedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı