AMD FX 6300 Sistem Gta V'i Hangi Ayarlarda Oynatır?

Oyunun sistem gereksinimlerine bir göz atsan iyi olacak.
Sistem gereksinimlerine baktım içiniz rahat olsun. R7 265 ile 'low da oynarsın ve arada takılmalar olabilir' diyen sizsiniz. R7 265'i küçük görmeyin derim. Gta5'i çok akıcı bir şekilde medium oynatacaktır. High ayarlarda bile 30 fps üstü oynayabilirsiniz.

Sistem gereksinimlerine baktım içiniz rahat olsun. R7 265 ile 'low da oynarsın ve arada takılmalar olabilir' diyen sizsiniz. R7 265'i küçük görmeyin derim. Gta5'i çok akıcı bir şekilde medium oynatacaktır. High ayarlarda bile 30 fps üstü oynayabilirsiniz.

Aslında oyun çıkmadan pek olumlu ya da olumsuz bir şey demek pek doğru değil. ''low da oynarsın ve arada takılmalar olabilir'' low ayarlarda rahat çalıştıracağını biliyorum ama herhangi bir sıkıntı olabileceği için bunu söyledim. Son zamanlarda çıkan çoğu oyunda olan optimizasyon sıkıntısı bunda da olursa (bence olacaktır.) bu ekran kartı için sorun olur.

R7 265 dual-x sağlam ekran kartıdır bilerek kendim seçtim fazla bütçem yoktu 1500TL en iyi bu sistemi topladım daha iyisi olamazdı gibime geliyor Gta 5 ön siparişi verdim artık hayırlısı inşallah

R7 265 dual-x sağlam ekran kartıdır bilerek kendim seçtim fazla bütçem yoktu 1500TL en iyi bu sistemi topladım daha iyisi olamazdı gibime geliyor Gta 5 ön siparişi verdim artık hayırlısı inşallah

Hayırlı olsun bende 1 hafta önce ön sipariş vermiştim fakat ertelendi ben sipariş verdiğimin ertesi günü :/

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı