AMD FX-6300 Sistem Toplama

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Anakartın PCI Express 2.0 Ekran Kartının 2.1 bir problem olur mu ?

Birde benim dış kasam var yarın resminide koyucam. Kasam gerçekten büyük yapısı ATX olma %85 filandır. Bütçem çok da iyi olmadığı için alamıyorum.

DVD-R olduğu için onuda almıyorum.

İşlemci fanı çöplük diyolar ondan İşlemci Fanı alıyorum.

İşlemci Fanı : VATAN COMPUTER - THERMALTAKE - CONTAC30 LGA775/1155/1156/1366/2011 & AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1

Arka Fan : VATAN COMPUTER - THERMALTAKE - A2492 120MM TURBO KASA FANI - So

Harddisk Fan : VATAN COMPUTER - XILENCE -

Harddisk : VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk

Güç Kaynağı : VATAN COMPUTER - THERMALTAKE - LITEPOWER 600W G

Ram : VATAN COMPUTER - CORSAIR - 4GB XMS3 DDR3 1333MHz CL9 Tek Mod

İşlemci : VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm

Anakart : VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

Ekran Kartı : VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD6850 Dual-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart

Ramler en az 4 GB tek modül 1866 MHz olmalı,
Stok fan kullanıyorum sesinden başka kötü yanı yok. AMD işlemciler o kadar ısınmıyor.
Anakarta yorum yapamayacağım zira kırpılmış model sana ne eksi sunar bilemiyorum.

Tam bütçeni belirtirsen ekran kartı hakkında yardımcı olabilirim. Kasanında modelini söyler misin ?

Sana şöyle bir tavsiyede bulunacağım daha sonra bana kızma. Şimdilik işlemci fanı alma, parayı ekran kartına yatır. Memnun kalmazsan ilerde değiştirirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramler en az 4 GB tek modül 1866 MHz olmalı,
Stok fan kullanıyorum sesinden başka kötü yanı yok. AMD işlemciler o kadar ısınmıyor.
Anakarta yorum yapamayacağım zira kırpılmış model sana ne eksi sunar bilemiyorum.

Tam bütçeni belirtirsen ekran kartı hakkında yardımcı olabilirim. Kasanında modelini söyler misin ?

Sana şöyle bir tavsiyede bulunacağım daha sonra bana kızma. Şimdilik işlemci fanı alma, parayı ekran kartına yatır. Memnun kalmazsan ilerde değiştirirsin.

Bu anakartın kötü yönü O.c'a müsait olmaması. Cpu güç baplantısı 4 pin ve Cpu ya güç veren mosfetler açıkta bırakılmış üstünde herhangi bir soğutma yok. R2.0 modeli le arasında 25 lira var o yüzden pek alınası bir kart değil.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı