AMD FX-6300 Sistem Toplama

Daha iyi bir görüntü elde eder :) Ayrıca diğer monitörlere baktığımızda da o kadar da pahalı bir monitör değil açıkcası :)

- - - Güncellendi - - -

Eğer oyuncu isen SSD senin işine yaramaz :) SSD yi alacaksan sadece işletim sistemini yükle :) oyunları normal harddiske yükle öneririm :)

Elimde kendime ait bir HDD var sistem ve diğer browser çoğunla oynadığım birkaç oyun için SSD kullanmayı düşünüyorum. Monitör konusunda ise 250 ve ya 280 civarı monitör önerirseniz sevinirim tabi ki oyunları oynamak şartı ile :)

Hangi oyunları SSD ye kuracaksın ? Kurduğunda sadece daha çabuk oyun açılacak kasma , donma vb. şeylerde bir değişiklik olmayacak bence sadece sistemi kur :) Monitör olarak ise [h=1]AOC 23" E2343FS GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
bunu önerebilirm kardeşim sana :) gayet iyi bir monitördür :)[/h]

Öncelikle monitör senin önerdiğin monitörle benim seçtiğim monitör arasında pek bir fark yok sanırım 1,5 inch içinde fazla fiyata gerek duymuyorum doğrusu :) SSD'ye gelirsek sadece sistemi kuracağım Sadece hızlı erişmek istedim birkaç oyun yükleyeceğim. Oyunları merak ediyorsan Crysis 3 ve çıkacak olan Battlefield 4. Bu arada monitör önerin için teşekkürler :)

Bence gayet yeterli olur. Fakat yeni gelen oyunlarla biraz kasma yaratabilir full ayar yapabilirsin belki ama her şeyi full yapamassın çözünürlük en yüksekte olur. Yüksek ayar açarsın. Bazı yüksek ayardakileri kısman gerekebilir. Amd işlemci seçmen gayet iyi olmuş. Anakart masrafından kurtulursun. Hem yeni işlemcilerde gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı