AMD FX 6300 Sisteme GTX 750 TI Alınır mı?

TolgaŞen

Hectopat
Daha fazla  
GTX 750 TI almayı düşünüyorum, sizce alınır mı? Ne gibi performans alırım?

Sistem özelliklerim:

• GT 730 ekran kartı
  • AMD FX 6300 işlemci
  • 8 GB RAM
  • Win 10 64 bit

Son düzenleyen: Moderatör:
@-the- 750 Ti güçlü bir karttır. Hangi oyunu low oynatıyor ki?

750 Ti, fiyatı uygunsa alınabilir ya da GT 1030 tercih edilebilir. Daha iyi bir kart da alınabilir. Güç kaynağı kaç W?

Hangi oyunları oynayacağına bağlı, low ayarlarda oynatsada verim alamayabilirsin.
İnternette izlediğime göre low ayarlarda pubg de 40 fps csgoda max ayarlarda 160 fps far cry 4 te ultra ayarlarda 30 fps veriyor
Şuan elime para yok fakat ona göre ayarlıyacağım sadece ekran kartını soruyorum
GT 730 ile aldığınız performanstan daha fazla alırsınız, GTX 750 Ti iyidir.
Bende beğendim
@-the- 750 Ti güçlü bir karttır. Hangi oyunu low oynatıyor ki?

750 Ti, fiyatı uygunsa alınabilir ya da GT 1030 tercih edilebilir. Daha iyi bir kart da alınabilir. Güç kaynağı kaç W?
545 tl ydi sanırsam 600 w
Beyler abim var benim ve GTX 1080 Tİ çıktı sen hala GTX 750 Tİ alıcam diyorsun diyor ve bizimde yüksek seviye ekran kartı alıcak durumumuz yok fakat o yüksek seviye kart almazsak hiç almıcaz ben almamda aldırtmamda diyor :kızgın::mad:

PUBG hangi ayarlarda oynamayı bekliyorsun dostum? Ultra'mı?
dostum sana tek düşük ayarlarda oynayacağım oyunlardan birini söyledim daha ne bekliyorsun diyorsun ben sana yüksek ayarlarda 80 fps bekliyorum mu dedim?
KONU ÇÖZÜLDÜ EKRAN KARTINI SEVDİM FAKAT ALAMIYORUM TEŞEKKÜRLER YORUMLARINIZ İÇİN

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı