AMD FX 6300 Sisteme Kasa önerisi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten başka bir başlık açmışsın.
https://www.technopat.net/forum/masaustu-bilgisayarlar/48207-1800-1900-tl-lik-sistem-iyi-midir.html

Belki yakın zamanda fikriden vazgeçip 1 ay içinde alırsan bunu almanı öneriyorum, kendi kasam.
VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC-K350 600W MidT ATX PENCEREL

Bir şey soracaktım. Kasanızda kulaklık girişi var mı ? Bu kasayı alacaktım ancak özellikler kısmında kulaklık girişi yok. Öyle midir acaba ?

Bişey soracaktım. Kasanızda kulaklık girişi varmı ? Bu kasayı alacaktım ancak özellikler kısmında kulaklık girişi yok. Öylemidir acaba ?

Resim üzerinde var olarak gözüküyor.

Bende bakıyorum özellikle ucuz ve görünümü şık olmasını istiyorum bütçem en fazla 200 TL.

Bende bakıyorum özellikle ucuz ve görünümü şık olmasını istiyorum bütçem en fazla 200 TL.

Aynı kafadayız yani. İnşallah uygun bir sonuç buluruz. Ben bulursam haberdar ederim ama şuan için kafamda COOLER MASTER CMP-350 500W MIDT ATX SİYAH KASA var ama dizaynı iyi değil. Dark Optimus 500W USB 3.0 ve SSD Ready 12Cm Mavi LED Fan ATX Oyuncu Kasası var ama ihtiyaçlarımı karşılar mı emin değilim.

Arkadaşlar; sitede 1 aydan uzun süre sonra alınacak sistem konusu açmanın yasak olması, tamamen sizin için düşünülmüş bir uygulamadır. Her an büyüyen ve gelişen teknoloji dünyası içinde, bir ay sonra satın alacağınız sistemi bu günden toplamak büyük bir hata olur. Çünkü piyasa içerisinde fiyatlar ve ürünlerin, yeni çıkan ürünler sonucu, fiyatlarının ve performanslarının değişmesi söz konusudur.

Kendinin ve değerli arkadaşlarımın zamanını daha fazla tüketmemen için konuyu kapatıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı