AMD FX-6300 ve Asus R7 250 Tabanlı Sistem Toplama

Ayrıca arkadaş sistemi almış. Yok onu alsaydın falan demeyin. İleride ekran kartını değiştirir.
İlk yorumumda anlaşıldığı gibi sistemin alındığını bilmiyordum, aldığını öğrendiğimde de " onu alsaydın, bunu almasaydın" da demedim. Bütçeye uygun olmayan bir seçim olduğunu belirttim. Söylemezsek burada gelip okuyan arkadaşlarda doğru sanıp aynı şeyi yaparlar onlarda bütçesine oranla düşük performans verecek olanı alırlar. O zaman onlar üzülür biz değil.

İlk yorumumda anlaşıldığı gibi sistemin alındığını bilmiyordum, aldığını öğrendiğimde de " onu alsaydın, bunu almasaydın" da demedim. Bütçeye uygun olmayan bir seçim olduğunu belirttim. Söylemezsek burada gelip okuyan arkadaşlarda doğru sanıp aynı şeyi yaparlar onlarda bütçesine oranla düşük performans verecek olanı alırlar. O zaman onlar üzülür biz değil.
Zaten size söylemedim. Arkadaşa onu al bunu al diyen arkadaşlar var yorumları okuduysan. Alan arkadaşa böyle söyleyince üzülmez mi ?

Evet 1300 Tl ye o ekran kartı olmamış hatta ekran kartını arttırmak için diğer bileşenlerdende kısmamız gerekeceği için sistem olmamış. Bu biraz ekran kartı haricinde diğer bileşenleri bütçesinin üstünde olmuş bir sistem. Kötü bir sistem demiyorum ve kesinlikle yanlış anlaşılmayayım bütçesine göre uygun değil diyorum.

Ama iyi yanı ekran kartı upgradeine açık bir sistem olmuş ;)

Bu sistemi alabilirdin. Ama bak aldığın sistemde ekran kartını güncellediğinde çok iyi performans verecektir bunu unutma :)

Dosya Ekleri

• asdasd.jpg
    asdasd.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 127
Pentium G3258 işlemci koymayı bende düşündüm sizin verdiğiniz sistem gibi bir sistem çıkıyordu fakat işlemciye overclock vb. yapmayacağım için o işlemcinin bana yetmeyeceğini düşündüm sistemi zaten sadece oyun için toplamadım.
Teşekkürler.:)

Overclock yapmayacaksan bile sana yeterli performans verecektir o işlemci (render yapmayacağın sürece) :) Bende overclock yapmayacağını var sayarak H81-mplus anakart koymadım :) Neyse daha fazla uzatmayalım, en kısa zamanda ekran kartını güncelleyip sisteminden tam performans alman dileğiyle :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı