Amd FX 6300 ve Gtx 750 Ti Sistem

Frisby alırsan o kasa çalışmaz. Fiyat düşürmek istersen toshiba 500 gb 3.5 7200 rom hard disk al. Kasaya sakın dokunma o hakkını veriyor ve içinde 4 fan var hızı ayarlanabiliyor ve biri ledli.

Pardon Toshiba 3.5 500 Gb 7200 Rpm Sata 3.0

Frisby niye almanı önermiyorum çünkü onu alan herkes şikayetçi ve kalitesiz o markadan kaçın. Ucuz malın yahnisi yenmez.

Fiyatı düşürmek istersen Asus r7 360 2gb 128 bit o.c alabilirsin en fazla 8-9 fps düşer.
Öncelikle frisby kasalar için verdiğin bilgiye teşekkür ederim 360 ve 370 arasında bariz bir fiyat oynuyor bunun nedenini biliyorsan söyleyebilir misin ?

Öncelikle frisby kasalar için verdiğin bilgiye teşekkür ederim 360 ve 370 arasında bariz bir fiyat oynuyor bunun nedenini biliyorsan söyleyebilir misin ?
indirim yapıyorlar kardeşim. Bide frisby kasa aldın mesela 500w aldın ama sana 500w vermiyor. 300 w dan düşük w veriyor ama zalman 600w ya 12v kanalından 540w veriyor gerçek bu bide fiyat performans bir ürün herkes zalman alıyor.

indirim yapıyorlar kardeşim. Bide frisby kasa aldın mesela 500w aldın ama sana 500w vermiyor. 300 w dan düşük w veriyor ama zalman 600w ya 12v kanalından 540w veriyor gerçek bu bide fiyat performans bir ürün herkes zalman alıyor.
kardeşim bende eski bir kasa var içi boş 7 yıllık kasa felan güç olarak 230 ben bu kasaya güç kaynağı alsam sistemi sığdırabilirmiyim içine

kardeşim bende eski bir kasa var içi boş 7 yıllık kasa felan güç olarak 230 ben bu kasaya güç kaynağı alsam sistemi sığdırabilirmiyim içine
Sığdırmasına sığdırabilirsin belki fakat mağlum eski kasa kendiniz diyorsunuz, hava akımı kötüyse sorun çıkartabilir ha bir de sığmama ihtimali de var tabii ki. Bana kalırsa garantiye al. Fiyatı daha da düşürmek istiyorsan SSD çıkartabilirsin, çok bir fark olmayacak olsa da işlemciyi Intel Core i3-6098P 3M 3.60Ghz 1151 ile değiştirebilirsiniz. Bir de kasa ve güç kaynağını Zalman Z3 Plus Mid Tower Kasa/Siyah ve Aerocool VX Serisi 500W 34A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı olarak değiştirebilirsiniz. Bu arada ben de zaten size WD Caviar Blue önerdim.

Sığdırmasına sığdırabilirsin belki fakat mağlum eski kasa kendiniz diyorsunuz, hava akımı kötüyse sorun çıkartabilir ha bir de sığmama ihtimali de var tabii ki. Bana kalırsa garantiye al. Fiyatı daha da düşürmek istiyorsan SSD çıkartabilirsin, çok bir fark olmayacak olsa da işlemciyi Intel Core i3-6098P 3M 3.60Ghz 1151 ile değiştirebilirsiniz. Bir de kasa ve güç kaynağını Zalman Z3 Plus Mid Tower Kasa/Siyah ve Aerocool VX Serisi 500W 34A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı olarak değiştirebilirsiniz. Bu arada ben de zaten size WD Caviar Blue önerdim.
Ayrı bir güç kaynağı almasına gerek yok zalman z3 plus 600w yeter.

Ekran kartı sığmayabilir o yüzden zalman z3 plus 600w al.

Dur ben sana uygun fiyatlı f/p bir sistem toplim.

"ATX" bir kasa standardıdır ve tüm ölçüler aynı olmak zorundadır. Merak etme eski de olsa tüm sistemler nokta atışı olarak sığar.

Kasanın bilgisayar bileşenlerini bir arada tutma dışında hiçbir görevi yok, sadece güç kaynağını değiştirip kullanmaya devam edebilirsin.

Hava akışı eski nesil kalorifer gibi ısınan bileşenlerde sorun yaratmadıysa, yeni nesil verimli bileşenlerde hiç yaratmayacaktır.

Kasa almak için ssd gibi bir bileşenden vagzeçmek hata olur.

"ATX" bir kasa standardıdır ve tüm ölçüler aynı olmak zorundadır. Merak etme eski de olsa tüm sistemler nokta atışı olarak sığar.

Kasanın bilgisayar bileşenlerini bir arada tutma dışında hiçbir görevi yok, sadece güç kaynağını değiştirip kullanmaya devam edebilirsin.

Hava akışı eski nesil kalorifer gibi ısınan bileşenlerde sorun yaratmadıysa, yeni nesil verimli bileşenlerde hiç yaratmayacaktır.

SSD sonradan alabilir.

Kardeşim galiba kasa Micro ATX sistem önerisine bakıp sığar mı bir bilgi verebilir misin

Herşeyi vatandan alabilirim diğer parçalarda sıkıntım yok aklımda birkaç tane kasa var linkleri aşağıda bakabilir misiniz ?
EVEREST RAMPAGE 88 GAMING 600W SİYAH USB 3.0 MidT ATX KASA
XIGMATEK ARES 1701 500W USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA
XIGMATEK ARES 1701 600W USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA
EVEREST RANGE-7 PEAK-650W USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA
GIGABYTE GZ-F10 550W MidT ATX SİYAH KASA
XIGMATEK ASGARD PRO PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı