AMD FX 6300 ve Sapphire R7 250X Oyun Performansı

Daha fazla  
Merhabalar, daha önce de konu açmıştım fakat cevap alamadım. FX 6300 + R7 250X oyun performansı nasıl olur GTA V, Assassins Creed Unity, CS GO, LOL gibi oyunları kaç FPS oynatır? Isınma sorunu yaşar mıyım? Ve son olarak Athlon X4 860K + R7 360 daha mı fazla performans verir? Lütfen cevaplarsanız sevinirim...

Merhabalar, daha önce de konu açmıştım fakat cevap alamadım. FX 6300 + R7 250X oyun performansı nasıl olur GTA V, Assassins Creed Unity, CS GO, LOL gibi oyunları kaç FPS oynatır? Isınma sorunu yaşar mıyım? Ve son olarak Athlon X4 860K + R7 360 daha mı fazla performans verir? Lütfen cevaplarsanız sevinirim...
Sıfır alacaksanız x4 860k + R7 360 alın. Daha iyi performans alırsınız.

Hızlı cevap için çok teşekkür ederim öncelikle. Birkaç sorum daha olacak X4 860K + R7 360 bu bahsettiğim oyunları kaç FPS oynatır ve X4 860K ısınma sorunu oluşturu mu? Ekstradan Akasa Venom Atto almalı mıyım?

Isınma sorunu olmaz ve R7 360 dediğiniz oyunları yüksek ayarlarda 40 FPS civarında oynatır ama RX 460 aynı oyunları 60 fps oynatır, LoL ve CS:GO bu tarz kartlar için çerez 200 FPS alırsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı