AMD FX 8300 İçin Ekran Kartı Önerisi

1050 ile 1060 zaten aynı kartlar sadece GB ve isimleri farklı, siz de haklısınız e tabi AMD zaten merdiven altı üretiliyor bizim bakkalda. Bu sebeple herkes nefret ediyor ve beğenmiyor.
(ironidir)
Bir yorum istenmiş ve ben bir yorum yapmışım ama nasıl yapmışım genel profiliyle yapmışım. Sizin beğeniyor olmanız da benim yorumumun yanlış olduğunu göstermez.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 TI kullanan arkadaşım 300 FPS, ben 700 alıyorum ve grafik ayarları aynı. İşlemci gibi donanımlarda ise çok fark yok.

Ben 1060'la 700 FPS alan görmedim. After Burner ile değerleri paylaşır mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Witcher VRAM'e çok yüklenmiyor gir bak bakalım Rise of the Tomb Raider'da ne oluyor.
Herkes birbiriyle tartışmaya başlayınca kafam karıştı kimin ne önerdiğini anlayamadım şuan ben ne almalıyım?

Herkes birbiriyle tartışmaya başlayınca kafam karıştı kimin ne önerdiğini anlayamadım şuan ben ne almalıyım?
İkinci el alabilirsen 1060 6 GB alabilirsin. Sıfır olarak bulabilirsen 1060 3 GB, bulamazsan 1050 Ti.

RX 580 her ne kadar 1060'dan daha iyi de olsa mining riski olduğundan ikinci el alınmamalı.

İkinci el alabilirsen 1060 6 GB alabilirsin. Sıfır olarak bulabilirsen 1060 3 GB, bulamazsan 1050 Ti.

RX 580 her ne kadar 1060'dan daha iyi de olsa mining riski olduğundan ikinci el alınmamalı.
Eyvallah hocam bende böyle bir cevap bekliyordum sadece soruya yönelik, diğer arkadaşlar biraz polemiğe girmiş.

Elindeki işlemci ile 1050Ti ve r9 390x arasında bulunan bütün kartları birinci ya da ikinci elden edinip gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. R9 390 ve muadilleri ile 1440p çözünürlükte üzmeden kullandırır mevcut sistem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…