AMD FX-8310 veya Ryzen 5 3550H

3550H. Zaten FX serisi hem eski hem günümüz için yetersiz hem de TDP si yüksek. Sanırım laptop mu masaüstü mü tercih edeyim sorusu bu. Eğer sadece bu iki seçeneğe odaklandıysanız 3550H iyi bir seçim olacaktır.

3550H. Zaten FX serisi hem eski hem günümüz için yetersiz hem de TDP'si yüksek. Sanırım laptop mu masaüstü mü tercih edeyim sorusu bu. Eğer sadece bu iki seçeneğe odaklandıysanız 3550H iyi bir seçim olacaktır.

Açıkçası CybeRPUNK2077 almayı düşünüyorum. İşlemcinin performansı yetecek mi onu merak ediyordum. RX560X Ryzen 5 3550H ve 16 GB RAM ile oyunu oynayabilir miyim rahat bir şekilde onu merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Açıkçası CybeRPUNK2077 almayı düşünüyorum. İşlemcinin performansı yetecek mi onu merak ediyordum. RX560X Ryzen 5 3550H ve 16 GB RAM ile oyunu oynayabilir miyim rahat bir şekilde onu merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim teşekkür ederim.
Sanırım ekran kartınız yetemeyecektir. Ya eGPU kullanabilirsiniz ki bu çok zahmetli ya da daha üst modellere bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı