AMD FX-8320 , GTX 970 ve MSI 970 GAMING Sistem Toplama

Tavsiyeler için teşşekkür ederim.

Parçaları aldık :D mağazada Harddisk ve MSI Z97 GAMING 7 anakart yoktu getireceklermiş onlarda yarın elimizde olucak. OC yapmayacağım umarım sistemin ömrü uzun olur.

20150215_2110.jpg

UPS ve 480 GB SSD çok mu gerekli? Bu fiyata Intel ve hatta 980'li sistem yapılabilir.
Aynı fikirdeyim UPS i ne için istiyorsunuz bilmiyorum ama zamanında voltaj düşüklüğünden bende almayı düşünmüştüm, bunun yerine 100 TL ye regülatör aldım onu taktım birde direnç uzatma kablosu muydu neydi ondan aldım 20 TL ye voltaj sıkıntım kalmadı. 480 GB lik SSD şart mı onu sonrada alabilirsin. Şart diyorsan da düşük boyutlusunu alabilirsin. Bunu bir AMD kullanıcısı olarak söylüyorum pc yi her açtığımda acaba intel e dönsem mi diye düşünmüyor değilim.

Son sayfaya bakmamıştım özür diliyorum hayırlı olsun.

Voltaj düşüklüğünden ziyade bulunduğum loksyonada mütemadiyen her ay elektrik kesintisi oluyor bukadar para harcayıpta elektrik kesintisi vb. sebeplerden bilgisayarın zarar görmesini istemediğim için online ups almak zorundayım. Online ups kendi kendine şarj eden bir sistem olduğu içinde uzun dönem yararını görebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı