AMD FX 8320 macOS kurulumu

Seth

Kilopat
Yer
Karaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd fx 8320 4.20 Ghz
Ekran Kartı: Amd Sapphire Nitro Plus Rx 580
Ram: 16 Gb Ddr 3 1600 Mhz
Anakart: Asus M5a97 le R.2
Depolama: 480 Gb Ssd 1+1 Tb Wd Hdd
Soğutucu: Gamepower skadi 240 mm sıvı soğutucu
Bu hata ile karşılaştım nasıl çözebilirim ?
DSC_0447.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel sürüm ile dener misin ?

Dediğiniz gibi güncel sürümü indirip denedim güncel sürümde AMD FX config dosyası yok bir den fazla config dosyası var. Intel hd config dosyaları var ama AMD için yok destop config var onla yapıyorum kurulum esnasında end rom seed hatası alıp duruyorum. Sitede bu sorunla alakalı olan makalede ki dosyayı indirdim ama yine olmadı. BIOS güncel tüm USB 2.0 3.0 portlarından denedim olmadı. BIOS ayarlarım tam indirdiğim sürüm 10.14.6. Bu arada bilgisayarımda çift monütör var HDMI ve DVI ve DVI'dan görüntü alıyorum bundan dolayı olabilirmi acaba? Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni imajı USB'ye yazdığımda bu seferde BIOS boot etmiyor. Anlamadım 2 farklı USB denedim olmadı eski sürümde boot ediyordu Win32DiskImager ve Rawrite32 ile programları ile yazdım yine boot edilmedi.

Upload sorunu oldu. Eski imaj elinde ise tekrar USB'ye yazdırın.
Bunun içinde 2 farklı config var. Sırası ile tek tek dene. Denemeden önce USB içindeki config dosyalarını sil.
Ayrıca Clover ekranında > Config kısmından config dosyasının üstüne gelip ve entere basın. Boot args kısmında komutlar varsa doğru seçilmiş demektir.

Tekrardan merhaba bilgisayarıma yeniden macOS kurmak istiyorum ama indirdiğim dosya Z01 formatında ve ben bunu USB'ye yazamıyorum nasıl yazabilirim?

Şimdi de end random seed hatası alıyorum. Config dosyasından AMD FX'i seçtim ama genede çözemedim.

Geri
Yukarı