AMD FX 8350 işlemciye sıvı soğutma Almak

Fearofthedark

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi işlemciye sahibim fakat ısınma yönünden bazı olumsuzluklarım var. Oyun oynarken sıcaklığı 70 yerine göre 80'e kadar çıkmakta bu işlemciye göre bir sıvı soğutucu almak istiyorum ya da sizin tecrübelerinize göre gereği var mdır ? Uygun mudur? AMD için bu sıcaklık araştırmalarıma göre kimileri AMD için uygun demiş, sahip olduğum soğutucu Cooler Master Hyper Tx3 EVO bir de PC yi kendim topladım birde PC ye yorum yaparsanız memnun olurum iyi bayramlar.

Ekran kartı:Sapphire dual-x r9 280
Ram: GSKILL 2x4gb
Güç kaynağı: xigmatek 600w 80plus tauro
Anakart: 970a-G43 MSİ
Kasa:Zalman ATX Mid Z5

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Bütçe olarakta 250 500 arası olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi ne zaman topladın? Sistem yeniyse hiç güzel olmamış. FX 8350 oyunlarda güçsüz bir işlemci, bir de 300 TL gibi bir parayı soğutucuya vereceksin. Keşke İntel sistem toplasaydın.Bu arada, işlemcinin sıcaklığı iyi, soğutucu alman boşa harcama olur.

Kasaya fan alman sıcaklıklarda düşüş sağlar.

Sistemi ne zaman topladın? Sistem yeniyse hiç güzel olmamış. FX 8350 oyunlarda güçsüz bir işlemci, bir de 300 TL gibi bir parayı soğutucuya vereceksin. Keşke İntel sistem toplasaydın.Bu arada, işlemcinin sıcaklığı iyi, soğutucu alman boşa harcama olur.

Kasaya fan alman sıcaklıklarda düşüş sağlar.
Bence FX8350 iyi bir işlemcidir hem kötü olsa SteamVR'de iş görmezdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı