AMD FX-8350 ve GTX 970 Tabanlı Sistem Aldım

Teşekkürler kardeş, birde sana bir sorum olacak Vatan'da ki arkadaş bu kartı:
EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0

Çok övdü, çok iyi dedi. Evga nasıl ? MSI ve diğer bu model kartlara göre dış ülkelerin en çok tutlan kartı dedi. Bu kartın kendi O.C programı var ama ben yapamadım. Araştırdım çok güzel diyorlar programına EVGA PrecisionX 16 kendi sitesinden indirdim. Birde ileride ben bu bilgisayara aynı RAM'den 8 GB alsam çok rahat olur değil mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kart sana rahat 2020 kadar götürür.Ha o zamana kadar ne değişir ultrada oynuyosan low düşer onun dışında oynarsın zaten günümüzdeki oyunlar belli onun üstünede bence çok fazla çıkılamaz.
Mesela Battlefield 4 ve Battlefield hardline grafik olarak aynı çünkü değiştirmeye gerek yok grafikler gayet iyi.
Yeni çıkan 4K teknolojisini araştırmanızı öneririm.

Teşekkürler kardeş birde sana zahmet bir sorum olacak vatandaki arkadaş bu kartı yani
EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0

çok övdü çok iyi dedi evga nasıl msi ve diğer bu model kartlara göre dış ülkelerin en çok tutlan kartı dedi

bu kartın kendi oc programı var ama ben yapamadım araştırdım çok güzel diyorlar programına EVGA PrecisionX 16 kendi sitesinden indirdim

birde ileride ben bu bilgisayara aynı remden 8gb atsam çok rahat olur değilmi
Evet Evga ülkemize yeni girdi sayılır oysaki dış ülkelerde çok yaygın olan bir marka, güvenebileceğiniz bir markadır. Zaten şimdiki oyunlara 8gb RAM yetiyorda artıyor uzun bir süre yeter ama ileride değiştirebilirsiniz.

4k için demedim bende zaten hocam.4k bir başka birşey testlerde 2 titanı taktılar çift işlemci crysis 3 fullde 40 fps verebildi anca o kadar sağlam.
Full Hd çıktığında da böyle oldu ama artık görüyoruzki Full Hd olmayan monitör veya televizyon neredeyse satılmıyor bile, yani zamanı gelince herkes geçicek ama şuan sadece sistemleri çok fazla güçlü kişiler tarafından kullanılabilir.

Yok hocam benim oynayacağım en fazla Full Hd olur. O da Assasıng Creed Unity gibi oyunlar. 1366*768 çözünürlükte Crysis tarzı oyunları açsın bana yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi günler arkadaşlar bir şey soracaktım,İşlem cim ve ekran kartı'da CPU olayı varmış uyumsuz diyorlar.

Biraz önce Xilisoft Video Converter Ultimate programını kurdum grafik kartınız GPU desleklemiyor diyor bütün sürücüler güncel ve yüklü neden böyle diyor?
ama mesela Splash PRO EX grafik kartı bulundu diyor ve hepsi açık Full HD'de sıkıntı yok.
Buna yapılacak bir şey yok mu yazılım veya driver gibi.

Arkadaşlar bu benim için çok önemli yukarıdakinin bir çözümü yok mu.

Oyunlarda OC'siz aldığım skor bu benim asıl sorduğum yukarıdaki program.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 439
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı