AMD FX 9590 Sisteme DDR4 Anakart Önerisi

Ama bazı arkadaşlarımızın da AMD CPU alarak bu şirkete katkıda bulunması lazım.:sinsi: Sonuçta AMD parayı havadan kazanmıyor. Satışlardan kazanıyor. AMD ye katkı sağlansın ki Intel e rakip olabilecek seviyeye gelsin, rekabet artsın. Onun için ısrarla AMD isteyen arkadaşlara karışmayın.

Ama bazı arkadaşlarımızın da AMD CPU alarak bu şirkete katkıda bulunması lazım.:sinsi: Sonuçta AMD parayı havadan kazanmıyor. Satışlardan kazanıyor. AMD ye katkı sağlansın ki Intel e rakip olabilecek seviyeye gelsin, rekabet artsın. Onun için ısrarla AMD isteyen arkadaşlara karışmayın.
Bence mantığınız yanlış, Intel'e rakip olsun ki para kazansın. Daha iyisi varken kimse gidip gelişsin diye alacağını sanmam :) Ayrıca ekran kartlarından da para kazanıyor.

Bence mantığınız yanlış, Intel'e rakip olsun ki para kazansın. Daha iyisi varken kimse gidip gelişsin diye alacağını sanmam :) Ayrıca ekran kartlarından da para kazanıyor.
Şakayı bu kadar ciddiye alacağını bilseydim.:)
Fakat şöyle bir gerçeklik payı da var. Daha iyisi varken kimse gidip AMD almazsa intel satışlarını artırır, AMD satış yapamadığı için batar, intel piyasayı domine edip tekeline geçirir ve fiyatları istediği gibi kontrol eder. Bu yüzden AMD pasif gibi görünse de katkısı büyük.
Anlatmak istediğim AMD almak, yerli üretime destek için kalitesiz Vestel ürünlerini almak gibi birşey.

Şakayı bu kadar ciddiye alacağını bilseydim.:)
Fakat şöyle bir gerçeklik payı da var. Daha iyisi varken kimse gidip AMD almazsa intel satışlarını artırır, AMD satış yapamadığı için batar, intel piyasayı domine edip tekeline geçirir ve fiyatları istediği gibi kontrol eder. Bu yüzden AMD pasif gibi görünse de katkısı büyük.
Anlatmak istediğim AMD almak, yerli üretime destek için kalitesiz Vestel ürünlerini almak gibi birşey.
Zaten şuan çok az kişi AMD aldığı için Intel satışlarını arttırıp piyasayı domine etmedi mi :)

Çok komik ama emin ol oyun performansında daha iyi.

Öyle bakarsan AMD FX 4100'ün de gerçek 4 çekirdeği var ama Intel i3 ezip geçiyor.
Duruma bağlı demiştim zaten. :)

Ben de değişik bir AMD sempatiğiyim, ama Intel tarafındayım. Zen işlemcileri duyunca çok heyecanlandım. Bu arada AMD, gelirlerinin büyük kısmını ekran kartından karşılıyor herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı