Çözüldü AMD FX X6 6300 Soğutucusu ve Kasa

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

evrim55555

Hectopat
Evet AMD FX X6 6300 işlemcisi almayı planlıyorum ama vatandaki yorumlarda stok fan çok ses yapıyor diyor, sizce alıyım mı yoksa başka bir işlemciye mi yöneleyim? Bir de aşağıdaki özelliklere göre bir kasa almak istiyorum maksimum 100 lira verebilirim kasa için önerileriniz nelerdir?

• İşlemci: AMD FX X6 6300
  • Ekran Kartı: MSI GTX770 GDDR5 2GB 256BIT
  • Anakart: ASUS M5A97 EVO R2.0
  • RAM: CORSAIR 8GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ
  • Power Supply: CORSAIR VS SERİSİ 650W

- - - Güncellendi - - -

Hiç mi yardımcı olacak yok?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcıyım ses konusunda gerçekten yardırıyor. Baya sesli. Isınma, performans konusunda bir analiz çıkaramam.

Evet AMD FX X6 6300 işlemcisi almayı planlıyorum ama vatandaki yorumlarda stok fan çok ses yapıyor diyor, sizce alıyım mı yoksa başka bi işlemciye mi yöneliyim? Bir de aşağıdaki özelliklere göre bir kasa almak istiyorum maksimum 100 lira verebilirim kasa için önerileriniz nelerdir?

İşlemci: AMD FX X6 6300
Ekran Kartı: MSI GTX770 GDDR5 2GB 256BIT
Anakart: ASUS M5A97 EVO R2.0
RAM: CORSAIR 8GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ
Power Supply: CORSAIR VS SERİSİ 650W

- - - Güncellendi - - -

hiç mi yardımcı olcak yok?

İşlemci değiştirmeye gerek yok. Uygun 120 mm fanlı herhangi bir soğutucu işini görür. Dediğiniz fiyata alacağınız kasa vasat olur, power ı içinde bir kasa seçebilirsiniz.

İşlemci değiştirmeye gerek yok. Uygun 120 mm fanlı herhangi bir soğutucu işini görür. Dediğiniz fiyata alacağınız kasa vasat olur, power ı içinde bir kasa seçebilirsiniz.
Powerı içinde olmayacak şekilde bir kasa alsam hiç güzel model yok mudur?

Hocam power'ı içinde olursa daha iyi olur .

Tamam power'ı içinde olsun da o kadar az watt kaldırır mı bu pc'yi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı