AMD FX X8 9370 AM3+ Sabertooth 990FX

cellat-tr

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Yakınkoruma-güvenlik
Arkadaşlar merhaba.

Şöyle bir karmaşa içersindeyim; kullandığım anakart ASUS Sabertooth 990 FX Motherboards - SABERTOOTH 990FX.

Fakat anakartın cpu support bölümüne girip uyumluluk kontrolu yaptığımda, FX9XXX serisi yok. Bu işlemciyi aldığımda çalışır mı?
En son bios güncellemesi.

SABERTOOTH 990FX BIOS 1604
1.Improve system stability.
2.Support new CPUs. Please refer to our website at: ASUSTeK Computer Inc. -Support- CPU Support

Olarak geçiyor. FX 9XXX serisi dahil midir?

Teşekkürler...

FX-9370'in FX-8320'den tek farkı saat hızı ve güç tüketim değeri olduğu için çalışır, keşke o anakartı almadan önce bize danışsaydınız da çok daha performanslı bir Intel sistem toplardık.

FX-9370'in FX-8320'den tek farkı saat hızı ve güç tüketim değeri olduğu için çalışır, keşke o anakartı almadan önce bize danışsaydınız da çok daha performanslı bir Intel sistem toplardık.

Anakartı alalı uzun zaman oldu Mert. Sadece kafamdaki karmaşayı atmak için sordum. İlgin için teşekkürler. Asus crooshair formula z var ondada kullanabilirim. Eğer çalışmıyor deseydin anakartı satıcaktım. Bir süre yedekte bekleteceğim. Tekrar teşekkürler.

Dediğim gibi FX-8320 üstü hızaşırtılmış FX-8320 olduğu için çalışmama gibi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama bence FX-9370 alma; zaten H100i kullanıyorsun FX-8320 alıp kendin aynı seviyeye hız aşırtırsan aynı performansı elde edersin ve paran cebine kalmış olur.

Dediğim gibi FX-8320 üstü hızaşırtılmış FX-8320 olduğu için çalışmama gibi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama bence FX-9370 alma; zaten H100i kullanıyorsun FX-8320 alıp kendin aynı seviyeye hız aşırtırsan aynı performansı elde edersin ve paran cebine kalmış olur.

Tavsiyen için teşekkürler Mert. Hayırlı akşamlar.

Bu konu hakkında mesajdan dolayı ceza aldığım yazılmış. Yanlış bir şey mi yazdım anlayamadım ??

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı