AMD FX6300 GTX 750 Ti sistem ne kadar eder?

rydn

Hectopat
Merhabalar. Arkadaşım sistemini satıp daha yüksek bir sisteme geçecek sizce bu sistem ne kadar eder?

AMD FX6300.
8 GB RAM 1866MHz.
ASUS M5A97 anakart.
ASUS GTX 750 Ti 2 GB Dual.
500GB HDD.
2 Tane kasa fanı.
Normal bir kasa.
650W 80+ (kaliteli marka ama hatırlamıyorum)

İşlemci deseniz performansı anca RX560'a kadar.
RAM deseniz DDR3. 8GB günümüzü idare eder.
Anakart orta düzeye benziyor.
Ekran kartı yavaş yavaş çekmecelere karışacak. Ama hala düşük ayarlarda oynatacağını düşünüyorum. (Yeni olmayan oyunlardan bahsediyorum.)
HDD standart ve performansı iyiyse normal.
Normal bir kasa ve fanlar da artısı olmayan başka bir yön.
PSU'ya güveniyorsunuz.
Durum böyle. Bu kriterlere göre ve sahibinden'den bakarak bir fiyat belirleyin.

İşlemci deseniz performansı anca RX560'a kadar.
RAM deseniz DDR3. 8 GB günümüzü idare eder.
Anakart orta düzeye benziyor.
Ekran kartı yavaş yavaş çekmecelere karışacak. Ama hala düşük ayarlarda oynatacağını düşünüyorum. (Yeni olmayan oyunlardan bahsediyorum.)
HDD standart ve performansı iyiyse normal.
Normal bir kasa ve fanlar da artısı olmayan başka bir yön.
PSU'ya güveniyorsunuz.
Durum böyle. Bu kriterlere göre ve Sahibinden'den bakarak bir fiyat belirleyin.

Hocam arkadaş GTA 5 1080P med-Low-High ayarlarda 80-90 alıyordu.

GTA 5 1080P med-Low-High ayarlarda 80-90 alıyordu.
750 Tİ'yla mı? Vay iyiymiş. Başlığa GTA 5 yüksek ayarlarda açar yazın 2000₺'ye satın. Aslından 2000₺'ye yaklaşmak istemiyorum çünkü bir sene önce giriş seviyesi PC toplanabiliyordu 2000₺'ye. Ama şu zamanda görüyorum ki sanırım 2000₺'ye satabilirsin.

750 Ti'yla mı? Vay iyiymiş. Başlığa GTA 5 yüksek ayarlarda açar yazın 2000₺'ye satın. Aslından 2000₺'ye yaklaşmak istemiyorum çünkü bir sene önce giriş seviyesi PC toplanabiliyordu 2000₺'ye. Ama şu zamanda görüyorum ki sanırım 2000₺'ye satabilirsin.

Hocam ama Full yüksek değil gölgeler çimenler Low'su mediumda onun dışında ayarlar High.

2.000'e kadar yolu var. Hele bu devirde rahat gider. Bende de benzer sistem vardı ramleri çiftleyip 1050ti taktım götürüyor beni. Arkadaş mantıklı demiş 2.200'e koy 2.000'e gider.

Geri
Yukarı