AMD FX6300 için ekran kartı tavsiyesi

Bu stock hızda biraz droplar oluyordu, aynı bu video gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O.C ile drop olacağını sanmam.

Ya arkadaşlar güldürmeyin 2 teknoloji videosu izlenerek bilgi sahibi olunmuyor. 970 OC ile son sınır ne 580'i 😀😀😀
AMD FX 6300 4.2 GHZ 6 ÇEKİRDEK, ASUS STRİX GTX 960 2 GB, GSKILL 16 GB BLUE RAM şu anki sistemimde 0 darboğaz var.

Bu stock hızda biraz droplar oluyordu, aynı bu video gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O.C ile drop olacağını sanmam.
GTA 5 veya NFS Payback oynarsa orda görür darboğazın nasıl olduğunu. BF 1 veya The Witcher 3 oynarsan overclock bile yapmana gerek olmaz. Bu iki oyunda ekran kartına yük bindiren oyunlar.

Günaydın arkadaşlar.

Dün MSI RX 570 4GB aldım, özellikle ETS2 de çok darboğaz yaşadım. Asetto Corsa da fena sayılmaz ultra ayarlarda oynanabilir derecede 55-60FPS alıyorum şimdilik durum bundan ibaret.

Ya arkadaşlar güldürmeyin 2 teknoloji videosu izlenerek bilgi sahibi olunmuyor. 970 OC ile son sınır ne 580'i 😀😀😀
AMD FX 6300 4.2 GHZ 6 ÇEKİRDEK, ASUS STRİX GTX 960 2 GB, GSKILL 16 GB BLUE RAM şu anki sistemimde 0 darboğaz var.
Bende Fx6300 kullanıyorum hangi voltaj değerlerinde 4.2 ghz de stabil kullanıyordunuz?

Voltajsız 4.2, 4.5 ise 1.4 olarak buldum. Sizde farklı olacaktır.

Evet gerçekten farklı CPU-Z uygulamasından her şey stock halinde iken işlemci 1.35 ve 1.4 voltaj arası güç çekiyor. Voltajı düşürdüğümde ise hiç OC yapmadan Windows açılmıyor bile neden anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı