AMD FX8350 Sistem

Constantine

Kilopat
Değerli üstatlarım, kardeşlerim;
Sistemim için para biriktirdim ve yeni bir işlemci aldım. Nasip olursa birde SSD almayı düşünüyorum. SSD için önerilerinizi bekliyorum. Uygun fiyat/performans olursa çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim. Forumda Asus Matrix'in peşinden koştuğumu herkes bilir :). Çok uzatmadan sistemimi yazayım :). AMD FX4100 olan işlemcimi FX8350 ile değiştirdim ve işletim sistemimi Windows 8'e yükselttim. Mevcut sistemim şuan; Asus M5A99X Evo Anakart, AMD FX8350 4 Ghz 16 MB önbellek, Asus ROG Matrix Platinum Edition 3GB 384 Bit Ekran Kartı, 8GB Kingston HyperX RAM, Cooler Master HyperX 212 EVO işlemci soğutucusu harici Noctua fan ve stock fanı ile beraber kullanıyorum. Henüz sıcaklık değerleri ile ilgili bilgim yok en kısa zamanda onuda paylaşacağım. Yorumlar için teşekkür ederim :). İyi forumlar...

Haklısın değerli kardeşim fakat onu fikir sahibi olmak için sordum. Genel sorum sistemim üzerineydi, biraz dikkat rica ediyorum. 

Çok iyiymiş, şuan 100 liram var, tiyatro müzisyeniyim bu arada. Bu ay maaşım yattığı gibi alıyorum :).
Şimdiden hayırlı olsun. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı