AMD Geçişli Grafikler Uygulama Ayarlarının Kilitli Olması

conbaba

Decapat
Merhaba, gördüğünüz gibi ekran kartı tarayıcı ve VLC Player gibi bazı uygulamalarda erişim izni vermiyor, kilitli. Bunu bir türlü kaldıramadım ve çözümünü bulamadım. Yardım edin. Ekran kartım tarayıcı ve VLC Player gibi playerlarda devreye girmiyor. Kısıtlanmış AMD tarafından. Bu kilidi nasıl kaldırabilirim?
* işlemci: i7 7500u
* Ekran Kartı: R5 M430
dh.jpg

AMD kullanmıyorum ama en azından birkaç öneri yapabilirim.

• Uygulamanın ayarlar kısmından bunlar için bir ayar bölümü var mı?
  • Bilgisayarında yönetici sen misin?

8evet dostum benim yönetici. resimde gördüğün gibi cs 1.6 için (resimde hl.exe yazıyor) be diğer uygulamalar için performans ayarı yapabiliyorken bunlar için ayar yapamıyorum sistem kilitlemiş. tek bende değil herkeste böyle.. ama amd nin gözü açıklığı bu resmen. tarayıcıda falan 1080 p film izlemek istediğimde onboard çalısmasını istemiyorum..
@Recep Baltaş lütfen yardım edermisin

Son düzenleme:
Ne yapacan kaldırıp? Dahili ekran kartın yeterli olduğu için gereksiz güç harcama. Harici ekran kartıyla gereksiz olduğu için kilitliyor. Güç tasarruf demek dahili ekran kartınızla uygulamayı çalışıldığını söylüyor. Önceden vardı AMD kitledi. Bazen gereksiz harici ekran kartını arkadan açıp yorduğu için kapattı. Bilgisayarınız gereksiz ısınacak bu dediğiniz uygulamalarda. Harici ekran kartını yüksek performans isteyen uygulamalarda zaten kendisi açıyor ve o kilit olmuyor.

Ben kaldırmak istiyorum kilidi, mantıklı mantıksız boş ver, biliyormusun?
Ne yapacan kaldırıp? Dahili ekran kartın yeterli olduğu için gereksiz güç harcama. Harici ekran kartıyla gereksiz olduğu için kilitliyor. Güç tasarruf demek dahili ekran kartınızla uygulamayı çalışıldığını söylüyor. Önceden vardı AMD kitledi. Bazen gereksiz harici ekran kartını arkadan açıp yorduğu için kapattı.

O zaman mantıksız senin gibi düşünen biri bulduysa bekleyeceksiniz efendim. Sanmıyorum kimse yazacağına yazsada belki senin gibi birine rastlasan şanslısın. Ben ne olduğunu söyledim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı