Çözüldü AMD görüntü keskinleştirme CS:GO'da çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

goktbn

Hectopat
Yer
Zonguldak/Ereğli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz
ASUS Radeon RX 6650 XT DUAL 8GB OC
RAM
8GB
Ekran kartı
AMD Radeon R5 M230
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50GHz,
AMD driver ayarlarından CS:GO için görüntü keskinleştirme açtıgım zaman hiçbir şey fark etmiyor.
Fortnite LoL gibi diğer oyunlarda açılıyor tek CS'de olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
3. parti yazılımlar genelde CSGO'ya etki etmiyor. Bunun için bi kod var ama o kod ile rekabetçi giremezsin. Faceit falan oynuyosan kullanabilirsin. Kodu başlatma seçeneklerine yapıştır, belki sorunun çözülür: -allow_third_party_software
3. parti yazılımlar genelde CSGO'ya etki etmiyor. Bunun için bi kod var ama o kod ile rekabetçi giremezsin. Faceit falan oynuyosan kullanabilirsin. Kodu başlatma seçeneklerine yapıştır, belki sorunun çözülür: -allow_third_party_software

Çözüm
Sanırsam Valorant'ta da olmuyor. Renk ayarı falan yapamıyorsunuz. Keskinleştirme de buna dahil olabilir.

Valorant'ta oynamıştım çalışıyordu keskinleştirme adam görmede falan çok işime yarıyordu.

3. parti yazılımlar genelde CS:GO'ya etki etmiyor. Bunun için bir kod var ama o kod ile rekabetçi giremezsin. FACEIT falan oynuyorsan kullanabilirsin. Kodu başlatma seçeneklerine yapıştır, belki sorunun çözülür: -allow_third_party_software

Tamamdır hocam anladım. Botlarla falan denesem sıkıntı olmaz değil mi VAC olayı falan var diyorlarya.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı