Çözüldü AMD görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BatuhanAzt

Hectopat
Daha fazla  
DDU programını AMD görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu sorunu için kullanırsam bu sorunu çözebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle bu sorunun kaynağı görüntü birimi sürücüsüyle ilgilidir. Bu bağlamda sürücüyü en son sürüme yükleyerek sorunu çözebilirsiniz diye umuyorum. Olmadı DDU ile denersiniz.

Aynısı bende de vardı. Birçok yöntem denedim. İlkten düzelmedi ama üstünden birkaç gün geçince kendiliğinden düzeldi. AMD Cleanup Utility uygulamasını indirip güvenli modda çalıştırın. Bu, AMD sürücüsünü tüm bileşenleriyle beraber kaldırır. Yeniden başlattıktan sonra sürücüyü kurup sorun alıp almadığına bakabilirsin. Genelde işe yarar. DDU hakkında pek bir şey diyemeyeceğim.

Aynısı bende de vardı. Birçok yöntem denedim. İlkten düzelmedi ama üstünden birkaç gün geçince kendiliğinden düzeldi. AMD Cleanup Utility uygulamasını indirip güvenli modda çalıştırın. Bu, AMD sürücüsünü tüm bileşenleriyle beraber kaldırır. Yeniden başlattıktan sonra sürücüyü kurup sorun alıp almadığına bakabilirsin. Genelde işe yarar. DDU hakkında pek bir şey diyemeyeceğim.
Cevabın için teşekkürler ama ben çözeli çok oldu. Son sürücüye güncellerken eski driveri kaldır seçeneğini işaretledim (ki her zaman öyle yapıyordum ama birşey değişmiyordu). 2 gün sonra deneyince sorunun tamamen çözüldüğünü gördüm.

Sanırım yüklediğim driverla sorunu çözmüşler.

Geri
Yukarı