Çözüldü AMD güncellemesi yaparken "Hata 182"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda_19

Decapat
Eski laptopumda "AMD Radeon HD 7500M/7600M series" adında bir ekran kartı var. Bu kartı güncellemek için "AMD Radeon Software yükleyici" isimli bir uygulama yükledim ama 15 dk bekledikten sonra;

Hata 182 - Radeon Software kurulumu, sistem yapılandırmanızda bu yazılım kurulumunca desteklenmeyen bir AMD grafik donanımı saptandı.
Hatasını alıyorum çözümü nedir?

Ekran kartının tam modeli nedir? Ekran kartı Radeon Software'ı desteklemiyor. AMD Catalyst Control Center indirmen gerekli. Ekran kartının tam modelini söylersen indireceğin linki verebilirim.
Catalyst Control Center zaten var modeli zaten tam olarak "AMD Radeon HD 7500M/7600M series" aygıt yöneticisinde böyle yazıyordu. Windows 10 Pro 64-Bit

Bide sanırsam eski olduğu için Control Center ıda eski o yüzden olmuyorda olabilir.

Çözüm
Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklü olan sürücü varsa onu DDU ile kaldırdıktan sonra üstteki arkadaşın verdiği sürücüyü yükleyebilirsin.

Kaldırırsam herhalde bilgisayar çöker çünkü benim ana kartım yanmıştı şu an tek ekran kartı AMD.

Yüklenirken ekran siyah oldu geri geldi bir 5 defa.

Kaldırırsam herhalde bilgisayar çöker çünkü benim ana kartım yanmıştı şuan tek ekran kartı amd
Ekran kartı sürücüsünü kaldırmakla çökmez, ekranda yırtılmalar vs. olabilir sürücü olmadığı için kasma, donma vs. olabilir. Fakat kaldırdıktan hemen sonra yeni sürücü kuracağın için bir problem olmaz.

Ekran kartı sürücüsünü kaldırmakla çökmez, ekranda yırtılmalar vs. olabilir sürücü olmadığı için kasma, donma vs. olabilir. Fakat kaldırdıktan hemen sonra yeni sürücü kuracağın için bir problem olmaz.

Teşekkürler oldu.

Geri
Yukarı