AMD harici ekran kartını NVIDIA olarak tanıtmak mümkün mü?

IKIGOZ

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben ekran kartımı NVIDIA olarak gösterip NVIDIA sürücüleri dahil birçok şeyi yapabilmek istiyorum. Nedenleri ise:
Bazı oyunlarda grafik değiştirmek için inspector kurmak.
AMD'nin ekran kartı sürücüsünü değiştirmemi isteyen uygulamalarla uğraşmamak.
VBIOS ile RX580 2048sp olan ekran kartımı macOS için RX570 gibi göstermiştim ve şu anda bilgisayar RX580'i RX570 gibi görüyor. Bunu da ATIFlash'la yaptım ve şimdi ben ekran kartımı nasıl NVIDIA'nın ekran kartı fark etmeksizin NVIDIA ekran kartıymış gibi bilgisayara tanıtabilirim?

Hocam RX470'de miningciler tarafından RX 570 gibi gösteriliyordu ancak günün sonunda bunlar benzer kartlar, sizin bu dediğiniz imkansız zira birbirinden tamamen alakasız donanımlarını sürücülerini kullanmak istiyorsunuz.

Merhaba. Ben ekran kartımı NVIDIA olarak gösterip NVIDIA sürücüleri dahil birçok şeyi yapabilmek istiyorum. Nedenleri ise:
Bazı oyunlarda grafik değiştirmek için inspector kurmak.
AMD'nin ekran kartı sürücüsünü değiştirmemi isteyen uygulamalarla uğraşmamak.
VBIOS ile RX580 2048sp olan ekran kartımı macOS için RX570 gibi göstermiştim ve şu anda bilgisayar RX580'i RX570 gibi görüyor. Bunu da ATIFlash'la yaptım ve şimdi ben ekran kartımı nasıl NVIDIA'nın ekran kartı fark etmeksizin NVIDIA ekran kartıymış gibi bilgisayara tanıtabilirim?

Öyle bir teknoloji daha çıkmadı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı