AMD HD 5450 Fiyatı

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
AMD Radeon 5450'nin internetteki fiyatını merak edip yazdım ve en düşük 200 lira civarları çıktı. 800 liralık bir tanesini gördüm ( Sapphire Radeon HD 5450 1 GB DDR3 HDMI/DVI-D/VGA PCI-Express Graphics Card 100292DDR3L | Buy Products Online with Ubuy Turkey in Affordable Prices. B004N3BH0C ) ve şok oldum. Sizce bu neden bu kadar yüksek? Gerçekten şaşırdım kaldım o fiyata çok daha iyi ekran kartı vardır elbet.

Birde Kasamda "Sapphire"" diye bir logo var ( Kasa casper Marka Ama) , Ekran kartının ismini yazdığımda bu da çıkıyor Sapphire ne peki_?

Son düzenleme:
AMD Radeon 5450'nin internetteki fiyatını merak edip yazdım ve en düşük 200 lira civarları çıktı. 800 liralık bir tanesini gördüm ( Sapphire Radeon HD 5450 1 GB DDR3 HDMI/DVI-D/VGA PCI-Express Graphics Card 100292DDR3L | Buy Products Online with Ubuy Turkey in Affordable Prices. B004N3BH0C ) ve şok oldum. Sizce bu neden bu kadar yüksek? Gerçekten şaşırdım kaldım o fiyata çok daha iyi ekran kartı vardır elbet.
Bildiğim kadarıyla kart artık üretilmiyor ve stokta yok. Kimse alışveriş yapmasın diye fahiş bir fiyata satışta. Satın aldığınızda emin olmamakla beraber stokta olmadığını söyleyip siparişinizi iptal edebilirler. Ya da karaborsa hesabı elde kalan 1-2 malı cahil kesime kakalamaya çalışıyorlar

Ekran kartımı temizleyip 200-300 kakalasam yerler mi yani? Bu nasıl piyasa arkadaş?

Son düzenleyen: Moderatör:
D-4Dl3KWsAEPosG.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı