AMD HD 5500 Counter Strike İçin Yeter Mi?

Erdem Akarca

Kilopat
Selam ilk önce bilgisayar bilgim fazla yok oyun oynarken PC kasıyor neden, fanlar temiz.
Ekran kartım AMD Radeon 5500 bu ekran yeterlimi sadece Counter Strike 1.6 fps performans için.

t9rb7.png

Buradan ayar yapılması gerekir mi?
Teşekkürler iyi forumlar.
DDR2 RAM'ler 2 tane PC çok.
Eektirik veren power 230 watt.
İşlemcim intel R pentium R D CPU 3.00 ghz 32 bit işletim sistemi.
Anakart modelim bilmiyorum bakmayı yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemim... diye yazmış sadece- öncelikle okuduğum için, SS'e dikkat etmedim vallahi biramın son yudumuyla uğraşıyordum :)

AdvancedSystemCare falan var biraz iş çıkacak.

Amd Radeon 5500, 2010 kartı, sanmam problem olacağını ama SS verdiğin sekmelerde "Performans" seçeneği varsa onlarla bir denemende fayda var.

Recep abi şu oyunlarda kasma problemini anlamıyorum veya fps düşüklüğünü ? Adamların elinde canavar gibi ekran kartı olmasına rağmen oyunlarda sıkıntı yaşanabiliyor. Örneğin bir 7850 ile oynanamayacak oyun yok. İstatistiklerde böyle. Ama uygulamaya geçildiğinde elde var 0. Tam verim alamıyorsun. Bunun sebebi ne olabilir sizce ?

Recep abi şu oyunlarda kasma problemini anlamıyorum , veya fps düşüklüğünü ? Adamların elinde canavar gibi ekran kartı olmasına rağmen oyunlarda sıkıntı yaşanabiliyor. Örneğin bir 7850 ile oynanamayacak oyun yok. İstatistiklerde böyle. Ama uygulamaya geçildiğinde elde var 0. Tam verim alamıyorsun. Bunun sebebi ne olabilir sizce ?

Yanlış hatırlamıyorsam sanırım oyunların çakma olduğundan dolayı böyle bir problem söz konusu lakin bende de 7950 var. Spider-Man oyununda kasarken, Far Cry 3, Battlefield 3 Crysis 3, GTA IV gibi oyunları son derece de sorunsuz oynayabiliyorum. Bence sorun tamamen oyunun orjinal olup olmadığında.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı