AMD HD 6320 sistem CS:GO kaldırır mı?

Korsana karşısınız biliyorum ama almadan önce bir denedim param boşuna gitmesin diye. 10 FPS'den yukarı çıkmıyor... Ayarlar en düşükte.
Dalga mı bu hocam? 1.si Steam'den alıp iade edebilirsin. 2.si ise benim AMD Radeon HD 3000 ekran kartlı bilgisayarımda en düşük ayarlarda 50 FPS alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalga mı bu hocam? 1.si Steam'den alıp iade edebilirsin. 2.si ise benim AMD Radeon HD 3000 ekran kartlı bilgisayarımda en düşük ayarlarda 50 FPS alıyordum.

Dalga değil ciddiyim. Bende anlamadım. Steamdakiyle korsan arasındaki fark ne ki böyle olsun? Cevaplarınızı bekliyorum konuyu tekrar öne alacağım.

Aslında söylenilen kart çokta aşağı değil fakat işlemciye baklılırsa "HD Graphics" ibresini gördüm. Yani çift kart kullanıyor. Laptoplara konulan kartlar genellikle gerçek kartlarla kafa kafaya gelmez ve işlemciyede bakılırsa karmakarışık birşey. CSGO'da en düşükte bile 70-80 çıkmaz amma arkadaşlarıla 2v2 falan oynarsın belki.

Kaldırmaz ? Ben bir yıl 4GB Ram, HD4600, ve I5 650 ile oynadım.
HD 4600 ve 6350 aynı değil hatta 4600 daha yukarısındadır ve kullandığın işlemcide Q6600 gibi bir işlemciden daha iyi bir işlemci.

Aslında söylenilen kart çokta aşağı değil fakat işlemciye baklılırsa "HD Graphics" ibresini gördüm. Yani çift kart kullanıyor. Laptoplara konulan kartlar genellikle gerçek kartlarla kafa kafaya gelmez ve işlemciyede bakılırsa karmakarışık birşey. CSGO'da en düşükte bile 70-80 çıkmaz amma arkadaşlarıla 2v2 falan oynarsın belki.

Ben zaten rekabetçiden başka topluluk sunucularına girmem rankı atar çıkarım.

Bu arada 25 FPS görebilecek miyim? En az 20 FPS göreyim yeter benim için.

Benim anlam veremediğim şu. Siz kaldırır diyorsunuz fakat korsanını indirdim denemek için 13 FPS. Acaba orijinal arasında FPS farkı mı var?

Cevaplarınızı bekliyorum. o_O

Ben zaten rekabetçiden başka topluluk sunucularına girmem rankı atar çıkarım.

Bu arada 25 FPS görebilecek miyim? En az 20 FPS göreyim yeter benim için.
Görürsün amma CSGO gibi fps oyunlarında hadi silveri geçtik nova 4 civarından artık 20 fps yetersiz kalacaktır. FPS oyunları bana sorarsan 60 fps olmadan rahat oynanaz ama evet 20 fps alırsın herhalde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı