AMD HD 6570 sistem kasma sorunu

emrecankurc

Hectopat
Daha fazla  
Abi benim 1 sorum var. Bilgisayarımı yeni toplattım daha 1 aylık işletim sistemi İntel i7 1.73GHz 8 çekirdek AMD Readon HD 6570 2 GB ve 8 GB RAM Win 8.1 pro gibi bir bilgisayarım var. Bir çok oyun oynadım. Bu PC'de mesela Far Cry 3 Watch Dogs tarzı oyunlarda sıkıntı yok ama GTA 4 ve CS:GO' sıkıntı oluyor.GTA1 4'te nesnelerin geç gelmesi ve ekran kartım oyunu optimize etmiyor. Yani 800x600'de oynasam aynı sorun, 1600x900'de oynasam değişen bir şey yok. CS:GO'da ise oyun akıcı değil. Bi kasması donması yok. Ama ne bileyim bi yavaş sanki. Acaba sorun işlemcide mi yoksa ekran kartında mı cevap verirsen çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sisteminizi Windows 10'a geçirin. Sürücüleri, DX'i ve Visual kütüphanenizi güncelleyin. Daha sonra GTA 4'ün güncel olduğuna emin olun. Zira, GTA 4 son derece optimizasyon sorunlu bir oyun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı