AMD HD 6790 mı? HD 6700 mü?

Flear

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir kısmınız hatırlar belki bir konu açmıştım ekran kartımla ilgili. Şimdi yine açıyorum sorum şuydu. Amd hd 6790 mı daha iyidir yoksa amd hd 6700 mü? İnternette araştırdım ama açıkçası doğru sonuçlarada ulaşamadım o yüzden bu konuyu burda paylaşma gereği duydum.

Merakımın sebebi ise benim toplanan pc bileşenlerimin kağıdında amd hd 6790 ekran kartı yazıyor. GDDR 5 1 gb falan lakin bilgisayarımda dxdiag a girdiğimde ekran kartında hd 6700 gösteriyor. Çok oyun oynayan bir insanım ve bu iki ekran kartı arasında oyun olarak düşünürsek hangisinden daha iyi performans almış olurdum açıkçası kazıklanmışım mı diye sormak istiyorum. İyi günler :) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın ekran kartı hd6790'dır. Dxdiaga girdiğinde hd6700 series yazar buda hd6790 ekran kartı modellerinin serisini kapsayan driverdir. O yüzden bir sorun yoktur. HD 6700 diye bi ekran kartı duymadım ben. Ekran kartın hd6790'dır. Vallaha oda pek iyi bir ekran kartı değil ama kötünün iyisi yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı