Sapphire HD 6790 nasıl?

Joknow

Decapat
Bir sebepten dolayı geçici olarak HD 6790 kullanmak zorundayım. Sizce bu kart nasıldır? GTA 5, Fortnite gibi oyunları oynayabilir miyim?

Sistem Özelliklerim:
  • Intel Pentium G4400 3.30 GHz
  • MSI B250M Gaming Pro Anakart
  • Sapphire HD6790 1GB Ekran Kartı
  • 8 GB DDR4 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire hem ucuz hemde performanslı kartlar üretiyor GTA 5 oynatırda hangi ayarlarda bilemem fortnite'ı bence unut.

Peki Sisteme şuan ekran kartından başka bişey almam gereklimi ?
Ne olarak gerekirmi sisteminiz işlemcisiyle ekran kartıyla eşit bence fiyatına göre güzel performans veriyor ram'leriniz gayet güzel bir i3'e paranız yeter ise i3 7100 sisteme güzel gidecektir.

Bir sebepten dolayı geçici olarak HD 6790 kullanmak zorundayım. Sizce bu kart nasıldır? GTA 5, Fortnite gibi oyunları oynayabilir miyim?

Sistem Özelliklerim:
  • Intel Pentium G4400 3.30 GHz
  • MSI B250M Gaming Pro Anakart
  • Sapphire HD6790 1GB Ekran Kartı
  • 8 GB DDR4 RAM
aga bende var amd nin 6790 ben kullanıyorum ekran kartı neredeyse birçoğu oyunu kaldırıyor gta 5 orta ayarda 60 fps alıyorum ben mesele pubg lite orta ayar 75 fps alıyorum zaten yakın zamanda satmayı düsünüyorum ama gayet güzel bir kart bence sadece biraz fazla ısınıyor

Ne olarak gerekirmi sisteminiz işlemcisiyle ekran kartıyla eşit bence fiyatına göre güzel performans veriyor ram'leriniz gayet güzel bir i3'e paranız yeter ise i3 7100 sisteme güzel gidecektir.
i3-7100 alınmaz G4400 ile aralarında %20 fark var, Alınacaksa i5 işlemci alınmalıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı