AMD HD 7670M Sürücü Versiyonu Sorunu

Bazenyazar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar AMD Radeon HD7670M ekran kartına sahibim, AMD sitesinden güncelleyecektim indirdim ''latest beta driver'' yani 15.3 en son sürümünü en güncelini indirdim. Bu sefer ''AMD Radeon HD 7600M Series'' oldu ve sürücü tarihi 3/18/2015. AMD Radeon HD 7670M ekran kartında sürücü tarihi 2013'dü. Anlayamadim şimdi mesela 14.3 dü sanırım onu yüklediğim de veya sürücü güncelleştir dediğim de tekrar 2013'e güncelliyor ama 15.3'ü yüklediğim de 2015 oluyor. Hangisinde kalmam gerek? Aydınlatırsanız sevinirim.

Windows 8.1 beyler bu arada..

Yardım edebilecek yok mu yahu. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar da önerdi, en son ve en güncel sürümü kullanmanız her daim yararınıza fakat 15.3 beta bir sürümdür. 14.12 Omega stabil sürümü de düşünebilirsiniz, bazen beta sürücüleri sapıtabiliyor, marka-model-alan farketmez.

14.12 Omega sürünümü kullandığım da sürücü 2013 modele geri dönüyor. 15.3 beta'da 2015 sürümüne geçiyor. Kafamın karışıklığı buradan maalesef..

14.12 Omega sürünümü kullandığım da sürücü 2013 modele geri dönüyor. 15.3 beta'da 2015 sürümüne geçiyor. Kafamın karışıklığı buradan maalesef..
Beta sürücüsünde kalabilirsiniz dilerseniz, çünkü performans açısından pek bir fark hissetmediğinizi söylediniz. En güncel sürücüleri kullanıyorum, bu konuda kafam rahat demenin keyifli bir şey olduğunu da vurgulamam gerek. :)

En son sürüm ne ise onda kalın. 7600m series bünyesinde birçok kartı barındırır. Sizin kartınız dahil.

En son sürün 15.3 beta performansından memnunsan bunda kal .

Beta sürücüsünde kalabilirsiniz dilerseniz, çünkü performans açısından pek bir fark hissetmediğinizi söylediniz. En güncel sürücüleri kullanıyorum, bu konuda kafam rahat demenin keyifli bir şey olduğunu da vurgulamam gerek. :)

Hepinize çok teşekkürler.. yeni bir sürüm çıkana kadar 2015'de kalmak en iyisi olacak sanırım.. zaten güncel oyunları high'da tam performans da alabiliyorum nba2k15 gibi.. tekrar teşekkürler..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı