AMD HD 8350 nasıl bir kart ?

clupa3

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba millet birşey sorucam. Benim ekran kartı AMD Radeon HD 7670. Diğer PC'de ATI HD 8350 var. Benim bildiğim AMD ile ATI aynı. O zaman neden onda ATI diğerinde AMD yazıyor? Seri farklılığımı var hangisi daha iyi onu öğrenmek istiyorum.

Ayriyeten 8350 nasıl bir kart fiyatı ne kadar ? İkisinin de fiyatını nette bulamadım. 2'si de 2 GB 128 Bit DDR3.

Bu konudan hariç bir de AMD ekran kartlarının düşükten yükseğe doğru serisi nasıl?
R serisi var, R7, R8, R9 filan bide HD serisi var. Hangi seri üst seviyede ? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
ATİ'yi AMD satın aldı kardeşim. Eski kartların üzerinde ATİ yazabilir. HD 8350'nin soldan ikinci rakamı üç. Bu ekran kartı sadece günlük kullanımlar için üretilmiş bir karttır. R serisine gelecek olursak. R7 giriş-orta seviye kartları bünyesinde barındırır. R9 serisi ise üst seviye kartları bünyesinde barındırır.

Yani AMD Radeon HD 7670, ATI 8350'den iyi mi demek oluyor? Bu arada benim ekran kartı GTA 4'ü full'de açıyor. Nette biri 8350 için GTA'4 ü en düşük grafiklerde kasmadan oynayabilirsiniz diyor.

Bu arada benim ekran kartı GTA 4'ü full'de açıyor.

Bu ancak 10 sene öncesinin çözünürlüğü olan 640 x 480'de mümkün olabilir. Ya oyunun ayarlarını bilmiyorsunuz ya da çözünürlük ve FPS arasındaki ilişkiden bihabersiniz.

Hocam, ben Gtx 770 ile GTA 4'ü full grafiklerde oynayamıyorum. Siz nasıl oynuyorsunuz? :) HD 7670, HD 8350'den daha performanslıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı