AMD için video programı önerisi

Thapena

Hectopat
Arkadaşlar Valorant'ta video çekmek istiyorum RX570 i39100F 8 GB RAM sistemim var video çekerken FPS çok fazla düşüyor. Program önerisi olan var mı? Monitörüm 1440x900 ama çıktı olarak 1920x1080 almak istiyorum fazla FPS düşürmeyen program varsa önerir misiniz?

Arkadaşlar Valorant'ta video çekmek istiyorum RX570 i39100F 8 GB RAM sistemim var video çekerken FPS çok fazla düşüyor. Program önerisi olan var mı? Monitörüm 1440x900 ama çıktı olarak 1920x1080 almak istiyorum fazla FPS düşürmeyen program varsa önerir misiniz?
Bandicam ama filigran'ı kaldırmalısın.

Not:İstersen AMD'nin kend ekran kaydetme uygulamasını da kullabilirsin.

AMD'nin kendi ekran kaydı uygulaması bence işini görür çünkü kendi markası olduğundan dolayı daha optimize çalışır diye düşünüyorum.

AMD'nin kendi uygulaması var ben onunla kaydediyorum bayağı başarılı. Ancak FPS düşmesi kaçınılmaz bir durum, çünkü kayıt esnasında bu dosya diske işlemci tarafından yazılıyor kısaca ne olursa olsun işlemcinin bir kısmı bunun için kullanacağından Valorant gibi hassas oyunlarda düşme yaşanacaktır.

Geri
Yukarı