AMD, Intel, Nvidia... Firmalar hakkında bilgi

DeepestPassion

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz!😂😂😂
Hepimizin bilgisayar ve donanım piyasasından haberdarız. Intel'in i5 modeli AMD'nin şu modelinden iyi, Nvidia AMD'den daha iyi falan filan deriz. Hepimiz firmaların ürünleri hakkında bir şeyler biliyoruz ama firmalar hakkında, nasıl kuruldukları, ne için kuruldukları hakkında pek bir şey ya da hiçbir şey bilmiyoruz. Sizden bilgisayar ve donanım piyasasının babaları hakkında bildiklerinizi paylaşmanızı yazmanızı rica ediyorum. Bunu merakımdan sizden istiyorum. Bilmeyenlerin de az çok bir şeyler öğrenmesi iyi olur.

Kendisi 2014'den beri AMD CEO'sudur. İlk gördüğümde erkek sanmıştım, Allah affetsin 😆

375868

Şu yüksek kaliteli bellek üreticisi, Panel konusunda dünya 1.si, her bilgisayar için önerilen SSD'leri olan, Özellikle S ve Note serisi ile ünlenmiş, A ve J serisi ile cihazlarında donanımlarını yerlere çakan, Android'e hakaret olan ACE serisi ile bilinen marka samsung ilk zamanlarında noodle satıyordu. Cidden noodle satıyordu. ( fotoğraf bulamadım. )

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı