AMD kart mı NVIDIA kart mı alınmalı?

Yıllardır Nvidia ekran kartını tak, çalıştır ve kullan mottosuyla kullandım. Geçtiğimiz ay AMD'ye geçtim ve son 1-2 haftadır fan hızıyla uğraşıyorum kartın.

Keza AMD ekran kartı kullanıcılarının gruplarına da bakınca anlarsın zaten neden AMD kullanılmaması gerektiğini.

İki markanın da kendine göre iyi yönleri var. NVIDIA teknolojide iyi. AMD saf güç ve F/P birleşmesinde çok iyi ve cimri bir firma değil. Senin gibi fanboylar ve bilgisayardan anlamayıp kurcalayanlar yüzünden firma kötüleniyor. Boş boş işler yapmayın.

GTX 1650, GTX 745 ve şu anda 3060 Ti var ve 1 hata bile almadım. Hata illaki vardır ama AMD kadar değil.

Bir de bonkör AMD fg desteğini de NVIDIA'nın öldürdüğü karta getiriyor. Kral firma. Hala laf ediyorlar.

Ben AMD'de savunmuyorum Onun'da cok hataları var. Gir bak sayfama her firmaya eşit davranmışımdır.

Ama bilerek sırf kötülemek için yapılan yorumlar çok yanlış. Ben'de bu Forum'da NVIDIA kullanıp sorun yaşayanlar'da görüyorum onlara neden bu tepkiler verilmiyor mesela, tabii onlar marka üzülmesin biz dah çok para verdik sesimizin çıkmaması lazım diyorlar galiba.

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Yakın zamanda bilgisayar toplamayı planlıyorum ve arkadaşım bana RTX alma diye özellikle diretti. AMD'nin daha iyi olduğunu savundu. NVIDIA da sadece işin izleme olayı var, performans olarak AMD daha iyi dedi. Sizin görüşleriniz neler doğru mu söyledikleri?
AMD alınmaz hocam. Arkadaşınıza WattMan ve yazılım istikrarsızlıklarını sorunuz.

Ben AMD'de savunmuyorum Onun'da cok hataları var. Gir bak sayfama her firmaya eşit davranmışımdır.

Ama bilerek sırf kötülemek için yapılan yorumlar çok yanlış. Ben'de bu Forum'da NVIDIA kullanıp sorun yaşayanlar'da görüyorum onlara neden bu tepkiler verilmiyor mesela, tabii onlar marka üzülmesin biz dah çok para verdik sesimizin çıkmaması lazım diyorlar galiba.

NVIDIA müthiş pazarlama yaptı. Dediğiniz gibi parayı bastığı için kartı kötülemiyorlar.

AMD alınmaz hocam. Arkadaşınıza WattMan ve yazılım istikrarsızlıklarını sorunuz.

WattMan hatası 6000 serisinde sadece kullanıcı hatası olarak ortaya çıkıyor. 500 serisinde vardı. 1 yıldır kullanıp hiç sorun yaşamayan tek benim herhalde 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı