AMD M230 Sistem GTA 5'i Kaldırır mı?

Rammstein24

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem ;
  • Ekran kartı , AMD RADEON M230 R5 2 GB
  • İşlemci : İNTEL CORE İ5 4210U 1.7 GHZ turbo ile 2.4 GHZ 4 CPU
  • Bellek : 4 GB
  • Windows 8.1 64 bit
Kardeşimin (kaldıracağını düşünmüyorum fakat bir umut işte).
  • Ekran kartı , İntel HD Grapichs Family 2 GB
  • İşlemci : İntel Pentium B980 2.4 GHZ 2 CPU
  • Bellek : 4 GB
  • Windows 8.1 64 bit

Son düzenleyen: Moderatör:
R5 m230 ile düşük ayarlarda oynanabilir.
Ancak HD Grapichs 'e birşey söyleyemem yanlış bilgi vermek istemem.

Sizin AMD Ekran kartı, GeForce GT 720M ile eşdeğer. 768p'de oyunu açacaktır. Fakat RAM takviyesi gerekebilir. Kardeşinizin bilgisayarı ise açamayacaktır.

AMD RADEON M230 R5 2 GB ile low'da 20 fps civarı alırsın diye düşünüyorum. Diğer oyunlardan aldığı performansları göz önünde bulundurursak. İnşallah yanlış düşünüyorumdur. :D

R5 m230 ile düşük ayarlarda oynanabilir.
Ancak HD Grapichs 'e birşey söyleyemem yanlış bilgi vermek istemem.
İntel hd ile 720p de low da 25 fps oynarsın yaklaşık yarım saat sonra kasmaya başlar. Amd ilse 720p de 45fps ye kadar çıkar fakat 1-1.5 saatte oynarsın sonra oyun manyak kasar drop yersin. Senin sistemin ile benimki aynı. Amd ile ilk başta 45fps oynanabiliyor. Sonra ısınınca kasıyor. Fakat notebook soğutucun varsa kasmadan oynarsın uzun süre. Yaklaşık 3-3.5 saat. Ancak ben oyun için asla laptobu önermem

Kardesım sıstemın aynısı bende var, hıgh'da 35 FPS civarı alıyorum. Kasma falan sıfır, sıkıntısız. Yalnız 2 saat civarı oynayınca laptop ısınıyor, FPS düşmeleri oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin AMD Ekran kartı, GeForce GT 720M ile eşdeğer. 768p'de oyunu açacaktır. Fakat RAM takviyesi gerekebilir. Kardeşinizin bilgisayarı ise açamayacaktır.
sistemim
ekran kartı:amd radeon r5 230
işlemci: i3
ram:4 gb
ekran kartı:2 gb
pc hız:3.90 ghz
Kardesım sıstemın aynısı bende var, hıgh'da 35 FPS civarı alıyorum. Kasma falan sıfır, sıkıntısız. Yalnız 2 saat civarı oynayınca laptop ısınıyor, FPS düşmeleri oluyor.
sistemim
sistemim
İntel hd ile 720p de low da 25 fps oynarsın yaklaşık yarım saat sonra kasmaya başlar. Amd ilse 720p de 45fps ye kadar çıkar fakat 1-1.5 saatte oynarsın sonra oyun manyak kasar drop yersin. Senin sistemin ile benimki aynı. Amd ile ilk başta 45fps oynanabiliyor. Sonra ısınınca kasıyor. Fakat notebook soğutucun varsa kasmadan oynarsın uzun süre. Yaklaşık 3-3.5 saat. Ancak ben oyun için asla laptobu önermem
sistemim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı