AMD M420 ile Intel HD Graphics 620 GTA 5'te ayni anda çalişiyor

Ayarlar 20.07.2020 00_07_11.png

Ayarlarda bu sayfayı bul. Sonra "Göz At" de. GTA 5'in kurulu olduğu klasörde, tüm ".exe" uzantıları tek tek seç. Sonra hepsini Yüksek performans yap.

Başka yolu yok dostum bunun.

Çakıştıgını işlemcinin 95 derece olmasıyla anliyorum. Oyunlar da Intel graphıcs çalışınca 10 Derece daha artiyor Isı. Yanı her iki kartta çalişiyo.
Eki Görüntüle 619259

Ayarlarda bu sayfayı bul. Sonra "Göz At" de. GTA 5'in kurulu olduğu klasörde, tüm ".exe" uzantıları tek tek seç. Sonra hepsini Yüksek performans yap.

Başka yolu yok dostum bunun.
Onu da yaptim.
Çakışma olduğu falan yok, Intel sürücülerin güncel mi?
Güncel.

Çakıştıgını işlemcinin 95 derece olmasıyla anliyorum. Oyunlar da Intel graphıcs çalışınca 10 Derece daha artiyor Isı. Yanı her iki kartta çalişiyo.

Onu da yaptim.

Güncel.
Çakışma diye bir şey olmaz ki. Zaten Intel Hd 620 arkaplanda "Pencere Yöneticisini" çalıştırıyor.
Yani mecburi çalışıyor o.

Çakıştıgını işlemcinin 95 derece olmasıyla anliyorum. Oyunlar da Intel Graphics çalışınca 10 derece daha artiyor ısı. Yanı her iki kartta çalişiyor.

Onu da yaptim.

Güncel.

Bence ekran kartın bilgisayarın uzun süre açık kalmasından dolayı ömrünü kısaltmış, bence yazılımsal yapılabilecek bir şey yok sorun donanımsal sanırım bilgisayar başında uzun süre fakit geçiren birisiniz :)
Bence ekran kartın bilgisayarın uzun süre açık kalmasından dolayı ekran kartının ömrünü kısaltmış, bence yazılımsal yapılabilecek bir şey yok sorun donanımsal sanırım bilgisayar başında uzun süre vakit geçiren birisiniz :)
Bence ekran kartın bilgisayarın uzun süre açık kalmasından dolayı ömrünü kısaltmış, bence yazılımsal yapılabilecek bir şey yok sorun donanımsal sanırım bilgisayar başında uzun süre vakit geçiren birisiniz :)

Bence ekran kartın bilgisayarın uzun süre açık kalmasından dolayı ömrünü kısaltmış, bence yazılımsal yapılabilecek bir şey yok sorun donanımsal sanırım bilgisayar başında uzun süre fakit geçiren birisiniz :)

Dostum oyun dışındaki tüm her şey Intel HD 620 ile çalışıyor zaten. Güç tasarruflu grafik her daim kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı