AMD masaüstü arayüzünde GPU ölçeklendirme seçeneği yok

MEnes54

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS2 de 4.3 yapıldığında yandaki siyah yerleri kapatacaktım ama benim AMD masaüstü arayüzü farklı. YouTube'dan izledim, adamın masaüstü arayüzü farklıydı, kırmızı arayüzü vardı. Benimkisi mavi ayarlarda, ekran seçeneği yok. GPU ölçeklendirme yok. Neden arayüz farklı, yardım eder misiniz?

17113081438859185981671544081472.jpg

Arkadaşlar CS2 de 4.3 yapıldığında yandaki siyah yerleri kapatacaktım ama benim AMD masaüstü arayüzü farklı. YouTube'dan izledim, adamın masaüstü arayüzü farklıydı, kırmızı arayüzü vardı. Benimkisi mavi ayarlarda, ekran seçeneği yok. GPU ölçeklendirme yok. Neden arayüz farklı, yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 2149699
PRO version kurmuşsunuz. İnternet sitesinden yükleme yardımcısını indirip ADRENALİN sürümü kurmanız gerekiyor.

AMD Software'in Pro sürümünde de Ekran ayarları mevcut. Normalde Oyun > Ekran kısmındaydı. Pro sürümde Oluştur > Ekran menüsünde olabilir. Oluştur menüsünden ekran görüntüsü paylaşın.

Hocam adrenalin edition versiyonunu kurdum arayüz kırmızı oldu ama menü ayarlar kısmı falan değişmedi sadece adrenalin edition yazıyor neden böyle acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı